Basketbol Bayanlar Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
13.12.2016 İstanbul 11:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 26 80 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
20.12.2016 Nevşehir 13:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 20-0 (H) Aksaray Üniversitesi
20.12.2016 Kastamonu 15:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 55 41 İstanbul Beykent Üniversitesi
27.12.2016 Antalya 14:30 A.Ü. Mavi Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 56 52 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
27.12.2016 Aksaray 15:00 Rıza Kayaalp Spor Salonu Aksaray Üniversitesi 61 43 Kastamonu Üniversitesi
03.01.2017 İstanbul 12:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 58 65 Aksaray Üniversitesi
31.01.2017 Aksaray 12:00 Rıza Kayaalp Spor Salonu Aksaray Üniversitesi 37 85 Antalya Akdeniz Üniversitesi
07.02.2017 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 70 37 Kastamonu Üniversitesi
02.03.2017 Antalya 12:30 A.Ü. Mavi Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 74 19 İstanbul Beykent Üniversitesi
02.03.2017 Nevşehir 13:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 93 34 Kastamonu Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 12:30 A.Ü. Mavi Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 65 41 Aksaray Üniversitesi
09.03.2017 Nevşehir 13:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 20-0 (H) İstanbul Beykent Üniversitesi
14.03.2017 İstanbul 12:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 43 58 Kastamonu Üniversitesi
15.03.2017 Aksaray 15:00 Rıza Kayaalp Spor Salonu Aksaray Üniversitesi 94 68 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
29.03.2017 Aksaray 12:00 Rıza Kayaalp Spor Salonu Aksaray Üniversitesi 57 33 İstanbul Beykent Üniversitesi
30.03.2017 Kastamonu 13:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 28 41 Antalya Akdeniz Üniversitesi
05.04.2017 Kastamonu 13:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 62 57 Aksaray Üniversitesi
06.04.2017 Kastamonu 11:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 39 74 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
06.04.2017 İstanbul 15:00 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 20 61 Antalya Akdeniz Üniversitesi
12.04.2017 Nevşehir 13:00 Damat İbrahim Paşa Spor Salonu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 46 40 Antalya Akdeniz Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
08.12.2016 Bartın 14:00 Amasra Spor Salonu Bartın Üniversitesi 47 50 Uşak Üniversitesi
13.12.2016 İstanbul 14:00 Hidayet Türkoğlu Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 83 42 İzmir Yaşar Üniversitesi
21.12.2016 Çanakkale 12:00 Besyo Spor Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 89 24 Bartın Üniversitesi
22.12.2016 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 39 77 İstanbul Ticaret Üniversitesi
27.12.2016 İstanbul 14:00 Hidayet Türkoğlu Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 83 64 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
27.12.2016 İzmir 15:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 68 25 Uşak Üniversitesi
04.01.2017 Çanakkale 14:00 Besyo Spor Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 46 57 İzmir Yaşar Üniversitesi
05.01.2017 Karabük 14:00 Karabük Üniversitesi Spor Salonu Bartın Üniversitesi 48 118 İstanbul Ticaret Üniversitesi
27.02.2017 İzmir 15:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 79 39 Bartın Üniversitesi
02.03.2017 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 29 64 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
07.03.2017 İzmir 15:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 46 67 İstanbul Ticaret Üniversitesi
09.03.2017 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 42 40 Bartın Üniversitesi
14.03.2017 İstanbul 10:00 Hidayet Türkoğlu Spor Komleksi İstanbul Ticaret Üniversitesi 83 52 Uşak Üniversitesi
18.03.2017 Bartın 14:00 Ömertepesi Spor Salonu Bartın Üniversitesi 38 70 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
20.03.2017 Çanakkale 14:00 Besyo Spor Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 56 84 İstanbul Ticaret Üniversitesi
23.03.2017 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 33 57 İzmir Yaşar Üniversitesi
27.03.2017 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Komleksi İstanbul Ticaret Üniversitesi 98 44 Bartın Üniversitesi
28.03.2017 İzmir 15:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 57 48 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
11.04.2017 Bartın 12:00 Ömertepesi Spor Salonu Bartın Üniversitesi 28 72 İzmir Yaşar Üniversitesi
12.04.2017 Çanakkale 14:00 Besyo Spor Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 62 41 Uşak Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
08.12.2016 Bursa 13:00 Uludağ Üni. Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 66 40 Edirne Trakya Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 14:00 Prof. Dr. Turgay Atasu Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 52 69 Kocaeli Üniversitesi
22.12.2016 Samsun 13:00 Yaşar Doğu Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 77 53 Bursa Uludağ Üniversitesi
28.12.2016 Edirne 15:00 75. Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 44 47 İstanbul Üniversitesi
29.12.2016 Kocaeli 13:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 52 47 Edirne Trakya Üniversitesi
29.12.2016 İstanbul 14:00 Prof. Dr. Turgay Atasu Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 63 53 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
13.01.2017 Samsun 13:00 Yaşar Doğu Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 78 81 Kocaeli Üniversitesi
14.02.2017 Bursa 14:00 Uludağ Üni. Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 67 40 İstanbul Üniversitesi
20.02.2017 Kocaeli 13:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 64 60 Bursa Uludağ Üniversitesi
02.03.2017 Edirne 15:00 75. Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 71 73 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
07.03.2017 Kocaeli 13:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 62 68 İstanbul Üniversitesi
09.03.2017 Edirne 15:00 75. Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 59 28 Bursa Uludağ Üniversitesi
16.03.2017 Bursa 13:00 Uludağ Üni. Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 63 71 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
23.03.2017 Samsun 13:00 Yaşar Doğu Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 61 51 İstanbul Üniversitesi
23.03.2017 Edirne 15:00 75. Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 45 98 Kocaeli Üniversitesi
27.03.2017 Kocaeli 13:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 69 68 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
30.03.2017 İstanbul 14:00 Prof. Dr. Turgay Atasu Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 77 43 Bursa Uludağ Üniversitesi
04.04.2017 İstanbul 14:00 Prof. Dr. Turgay Atasu Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 116 46 Edirne Trakya Üniversitesi
06.04.2017 Samsun 13:00 Yaşar Doğu Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 136 78 Edirne Trakya Üniversitesi
10.04.2017 Bursa 13:00 Uludağ Üni. Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 81 70 Kocaeli Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
12.12.2016 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Erzurum Atatürk Üniversitesi 85 40 Adıyaman Üniversitesi
12.12.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Elazığ Fırat Üniversitesi 25 81 Giresun Üniversitesi
13.12.2016 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Munzur Üniversitesi 30 78 Elazığ Fırat Üniversitesi
13.12.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Giresun Üniversitesi 92 43 Erzurum Atatürk Üniversitesi
14.12.2016 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Adıyaman Üniversitesi 34 100 Giresun Üniversitesi
14.12.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Erzurum Atatürk Üniversitesi 74 6 Munzur Üniversitesi
15.12.2016 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Elazığ Fırat Üniversitesi 44 50 Erzurum Atatürk Üniversitesi
15.12.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Munzur Üniversitesi 29 74 Adıyaman Üniversitesi
16.12.2016 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Giresun Üniversitesi 87 39 Munzur Üniversitesi
16.12.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Adıyaman Üniversitesi 38 68 Elazığ Fırat Üniversitesi
27.02.2017 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Adıyaman Üniversitesi 22 30 Erzurum Atatürk Üniversitesi
27.02.2017 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Giresun Üniversitesi 83 27 Elazığ Fırat Üniversitesi
28.02.2017 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Elazığ Fırat Üniversitesi 66 30 Munzur Üniversitesi
28.02.2017 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Erzurum Atatürk Üniversitesi 31 104 Giresun Üniversitesi
01.03.2017 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Giresun Üniversitesi 107 48 Adıyaman Üniversitesi
01.03.2017 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Munzur Üniversitesi 25 43 Erzurum Atatürk Üniversitesi
02.03.2017 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Erzurum Atatürk Üniversitesi 50 75 Elazığ Fırat Üniversitesi
02.03.2017 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Adıyaman Üniversitesi 60 39 Munzur Üniversitesi
03.03.2017 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Munzur Üniversitesi 34 101 Giresun Üniversitesi
03.03.2017 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Elazığ Fırat Üniversitesi 67 38 Adıyaman Üniversitesi

3. Tur Müsabakaları

E Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.04.2017 İzmir 10:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 72 66 Kocaeli Üniversitesi
27.04.2017 İzmir 12:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 40 50 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 10:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 81 64 Elazığ Fırat Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 12:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 34 59 İstanbul Ticaret Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 10:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 77 54 Elazığ Fırat Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 12:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 65 60 Kocaeli Üniversitesi

F Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.04.2017 İzmir 14:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Giresun Üniversitesi 64 56 Antalya Akdeniz Üniversitesi
27.04.2017 İzmir 17:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 50 76 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 14:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 61 50 İzmir Yaşar Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 16:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 60 77 Giresun Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 14:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Giresun Üniversitesi 67 43 İzmir Yaşar Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 16:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 60 53 Antalya Akdeniz Üniversitesi

4. Tur Müsabakaları

Klasman Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 10:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 71 48 İzmir Yaşar Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 14:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 66 63 Elazığ Fırat Üniversitesi

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 11:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 83 45 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 15:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Giresun Üniversitesi 63 40 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

5. Tur Müsabakaları

7-8 Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 10:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 70 37 Elazığ Fırat Üniversitesi

5-6 Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 14:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 69 59 Antalya Akdeniz Üniversitesi

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 11:00 Bornova Atatürk Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 60 54 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 15:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 46 74 Giresun Üniversitesi