Basketbol Erkekler Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
20.12.2016 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 81 40 Muş Alparslan Üniversitesi
20.12.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Bingöl Üniversitesi 47 33 Munzur Üniversitesi
21.12.2016 Ankara 14:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Muş Alparslan Üniversitesi 15 54 Bingöl Üniversitesi
21.12.2016 Ankara 16:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Munzur Üniversitesi 42 76 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
22.12.2016 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 59 43 Bingöl Üniversitesi
22.12.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Munzur Üniversitesi 69 24 Muş Alparslan Üniversitesi
11.01.2017 Ankara 14:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Muş Alparslan Üniversitesi 18 70 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
11.01.2017 Ankara 16:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Munzur Üniversitesi 46 39 Bingöl Üniversitesi
12.01.2017 Ankara 14:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Bingöl Üniversitesi 82 33 Muş Alparslan Üniversitesi
12.01.2017 Ankara 16:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 41 43 Munzur Üniversitesi
13.01.2017 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Bingöl Üniversitesi 50 57 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
13.01.2017 Ankara 13:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Muş Alparslan Üniversitesi 27 48 Munzur Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
20.12.2016 Ankara 14:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 37 46 Mardin Artuklu Üniversitesi
20.12.2016 Ankara 16:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Adıyaman Üniversitesi 32 55 Elazığ Fırat Üniversitesi
21.12.2016 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Mardin Artuklu Üniversitesi 37 38 Adıyaman Üniversitesi
21.12.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Elazığ Fırat Üniversitesi 69 29 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
22.12.2016 Ankara 14:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 50 31 Adıyaman Üniversitesi
22.12.2016 Ankara 16:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Elazığ Fırat Üniversitesi 67 29 Mardin Artuklu Üniversitesi
11.01.2017 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Mardin Artuklu Üniversitesi 52 65 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
11.01.2017 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Elazığ Fırat Üniversitesi 63 55 Adıyaman Üniversitesi
12.01.2017 Ankara 10:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Adıyaman Üniversitesi 66 64 Mardin Artuklu Üniversitesi
12.01.2017 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 56 85 Elazığ Fırat Üniversitesi
13.01.2017 Ankara 09:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Adıyaman Üniversitesi 68 51 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
13.01.2017 Ankara 11:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Mardin Artuklu Üniversitesi 36 48 Elazığ Fırat Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
23.11.2016 Çanakkale 14:00 Besyo Spor Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 77 72 İstanbul Üniversitesi
24.11.2016 İstanbul 12:30 Sosyal Tesisler 1 Kapalı Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 77 67 Erzurum Atatürk Üniversitesi
29.11.2016 İstanbul 14:00 Prof.Dr.Turgay Atasu Spor S İstanbul Üniversitesi 70 87 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
30.11.2016 Erzurum 13:00 Atatürk Üniversitesi Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 84 56 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
06.12.2016 İstanbul 14:00 Prof.Dr.Turgay Atasu Spor S İstanbul Üniversitesi 56 60 Erzurum Atatürk Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 12:30 Sosyal Tesisler 1 Kapalı Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 79 69 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
13.12.2016 İstanbul 14:00 Prof.Dr.Turgay Atasu Spor S İstanbul Üniversitesi 47 73 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
20.12.2016 İstanbul 12:30 Sosyal Tesisler 1 Kapalı Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 97 67 İstanbul Üniversitesi
20.12.2016 Çanakkale 14:00 Besyo Spor Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 66 67 Erzurum Atatürk Üniversitesi
28.12.2016 Erzurum 13:00 Atatürk Üniversitesi Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 87 57 İstanbul Üniversitesi
28.12.2016 Çanakkale 14:00 Besyo Spor Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 61 83 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
04.01.2017 Erzurum 12:00 Atatürk Üniversitesi Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 67 71 İstanbul Yeditepe Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
22.11.2016 İstanbul 12:00 Kasımpaşa Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 101 62 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
23.11.2016 Edirne 15:00 75. Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 80 79 Ankara TOBB ETÜ
30.11.2016 Ankara 12:00 Ankara Spor Salonu (Küçük) Ankara TOBB ETÜ 52 62 İstanbul Ticaret Üniversitesi
30.11.2016 İstanbul 16:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 58 71 Edirne Trakya Üniversitesi
07.12.2016 Edirne 15:00 75. Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 47 74 İstanbul Ticaret Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 16:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 66 86 Ankara TOBB ETÜ
14.12.2016 İstanbul 16:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 48 88 İstanbul Ticaret Üniversitesi
19.12.2016 Edirne 13:00 75. Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 65 40 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
20.12.2016 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 86 68 Ankara TOBB ETÜ
26.12.2016 İstanbul 16:00 Kasımpaşa Spor Salonu İstanbul Ticaret Üniversitesi 65 45 Edirne Trakya Üniversitesi
28.12.2016 Ankara 12:00 TOBB Etü Spor Salonu Ankara TOBB ETÜ 80 64 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
05.01.2017 Ankara 12:00 TOBB Etü Spor Salonu Ankara TOBB ETÜ 68 60 Edirne Trakya Üniversitesi

E Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
24.11.2016 Ordu 12:00 Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Ordu Üniversitesi 77 65 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
24.11.2016 İstanbul 12:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 103 62 Biruni Üniversitesi
30.11.2016 İstanbul 15:00 Ahmet Cömert Spor Salonu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 50 88 İstanbul Beykent Üniversitesi
01.12.2016 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Salonu Biruni Üniversitesi 63 44 Ordu Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 15:00 Ahmet Cömert Spor Salonu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 49 52 Biruni Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 12:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 82 42 Ordu Üniversitesi
15.12.2016 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Salonu Biruni Üniversitesi 57 95 İstanbul Beykent Üniversitesi
22.12.2016 Ordu 14:00 Durugöl Spor Salonu Ordu Üniversitesi 72 52 Biruni Üniversitesi
22.12.2016 İstanbul 14:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 92 61 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
29.12.2016 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Salonu Biruni Üniversitesi 55 62 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
29.12.2016 Ordu 14:00 Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Ordu Üniversitesi 66 68 İstanbul Beykent Üniversitesi
05.01.2017 İstanbul 15:00 Ahmet Cömert Spor Salonu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 20-0 (H) Ordu Üniversitesi

F Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
22.11.2016 İzmir 15:00 Yaşar Üniversitesi Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 78 53 Nişantaşı Üniversitesi
23.11.2016 Rize 15:00 RTE Üniversitesi Salonu Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi 59 65 İstanbul MEF Üniversitesi
01.12.2016 İstanbul 12:00 Yıldız Teknik Ün. Davutpaşa Kam.S.S. Nişantaşı Üniversitesi 90 61 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi
01.12.2016 İstanbul 14:00 Abdi İpekçi Arena İstanbul MEF Üniversitesi 41 83 İzmir Yaşar Üniversitesi
06.12.2016 İzmir 15:00 Yaşar Üniversitesi Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 98 63 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 13:00 Abdi İpekçi Arena İstanbul MEF Üniversitesi 62 76 Nişantaşı Üniversitesi
14.12.2016 İstanbul 13:00 Abdi İpekçi Arena İstanbul MEF Üniversitesi 68 47 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi
15.12.2016 İstanbul 12:00 Abdi İpekçi Arena Nişantaşı Üniversitesi 80 79 İzmir Yaşar Üniversitesi
20.12.2016 İzmir 15:00 Yaşar Üniversitesi Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 98 60 İstanbul MEF Üniversitesi
21.12.2016 Rize 13:00 RTE Üniversitesi Salonu Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi 58 88 Nişantaşı Üniversitesi
29.12.2016 İstanbul 13:00 Yıldız Teknik Ün. Davutpaşa Kam.S.S. Nişantaşı Üniversitesi 67 57 İstanbul MEF Üniversitesi
29.12.2016 Rize 15:00 RTE Üniversitesi Salonu Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi 58 98 İzmir Yaşar Üniversitesi

G Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
22.11.2016 Uşak 13:00 Atatürk Spor Salonu Uşak Üniversitesi 70 97 İstanbul Teknik Üniversitesi
22.11.2016 Balıkesir 13:00 Kara Ali Acar Spor Salonu Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 48 64 Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi
01.12.2016 İstanbul 13:00 istanbul (İTÜ) İstanbul Teknik Üniversitesi 108 43 Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi
01.12.2016 Kocaeli 13:00 Prof. Dr. Ahmet Ayhan Spor Salonu - Gebze Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi 52 71 Uşak Üniversitesi
06.12.2016 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 81 63 Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi
09.12.2016 Kocaeli 14:00 Prof. Dr. Ahmet Ayhan Spor Salonu - Gebze Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi 50 98 İstanbul Teknik Üniversitesi
20.12.2016 Balıkesir 13:00 Kara Ali Acar Spor Salonu Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 41 90 İstanbul Teknik Üniversitesi
20.12.2016 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 60 55 Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi
29.12.2016 Balıkesir 11:00 Kara Ali Acar Spor Salonu Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 70 75 Uşak Üniversitesi
29.12.2016 İstanbul 13:00 istanbul (İTÜ) İstanbul Teknik Üniversitesi 68 49 Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi
13.01.2017 İstanbul 17:00 istanbul (İTÜ) İstanbul Teknik Üniversitesi 20-0 (H) Uşak Üniversitesi
13.01.2017 Kocaeli 17:00 Prof. Dr. Ahmet Ayhan Spor Salonu - Gebze Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi 39 40 Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi

H Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
23.11.2016 İzmir 14:00 Halkapınar Spor Salonu İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 45 88 Antalya Akdeniz Üniversitesi
23.11.2016 Ankara 16:00 Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Spor Salonu Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 72 85 Mersin Üniversitesi
29.11.2016 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 93 40 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
01.12.2016 Mersin 13:00 Mersin Üniversitesi 2 nolu Spor Salonu Mersin Üniversitesi 65 62 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi
06.12.2016 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 73 58 Mersin Üniversitesi
07.12.2016 Ankara 16:00 Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Spor Salonu Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 79 65 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi
15.12.2016 Mersin 14:00 Mersin Üniversitesi 2 nolu Spor Salonu Mersin Üniversitesi 72 69 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
21.12.2016 İzmir 16:00 Halkapınar Spor Salonu İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 30 65 Mersin Üniversitesi
21.12.2016 Ankara 16:00 Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Spor Salonu Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 69 87 Antalya Akdeniz Üniversitesi
28.12.2016 İzmir 16:00 Halkapınar Spor Salonu İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 66 70 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
29.12.2016 Mersin 13:00 Mersin Üniversitesi 2 nolu Spor Salonu Mersin Üniversitesi 54 63 Antalya Akdeniz Üniversitesi
04.01.2017 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 20-0 (H) İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

I Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
22.11.2016 Bursa 13:00 Uludağ Üni. Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 58 64 Kocaeli Üniversitesi
23.11.2016 Konya 14:00 19 Mayıs Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 95 42 Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi
29.11.2016 Ankara 15:30 Altındağ Spor Salonu Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi 55 92 Bursa Uludağ Üniversitesi
01.12.2016 Kocaeli 13:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 72 69 Konya Selçuk Üniversitesi
06.12.2016 Bursa 13:00 Uludağ Üni. Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 78 64 Konya Selçuk Üniversitesi
06.12.2016 Ankara 15:30 Altındağ Spor Salonu Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi 43 52 Kocaeli Üniversitesi
20.12.2016 Bursa 13:00 Uludağ Üni. Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 98 59 Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi
21.12.2016 Konya 14:00 19 Mayıs Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 86 36 Kocaeli Üniversitesi
28.12.2016 Konya 14:00 19 Mayıs Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 70 57 Bursa Uludağ Üniversitesi
29.12.2016 Kocaeli 15:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 20-0 (H) Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi
03.01.2017 Ankara 15:30 Altındağ Spor Salonu Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi 25 79 Konya Selçuk Üniversitesi
05.01.2017 Kocaeli 17:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 71 69 Bursa Uludağ Üniversitesi

J Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
22.11.2016 Kastamonu 13:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 62 71 İstanbul Sabancı Üniversitesi
24.11.2016 İstanbul 13:00 Kerem Aydınlar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Acıbadem Üniversitesi 61 55 Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
29.11.2016 Kayseri 14:00 Baldöktü Spor Salonu Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi 46 53 Kastamonu Üniversitesi
01.12.2016 İstanbul 17:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 78 60 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
06.12.2016 Kastamonu 13:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 43 54 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
06.12.2016 Kayseri 14:00 Baldöktü Spor Salonu Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi 64 92 İstanbul Sabancı Üniversitesi
20.12.2016 Kastamonu 13:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 58 71 Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
22.12.2016 İstanbul 13:00 Kerem Aydınlar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Acıbadem Üniversitesi 74 71 İstanbul Sabancı Üniversitesi
28.12.2016 İstanbul 13:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 94 68 Kastamonu Üniversitesi
29.12.2016 İstanbul 13:00 Kerem Aydınlar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Acıbadem Üniversitesi 68 64 Kastamonu Üniversitesi
29.12.2016 İstanbul 17:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 64 72 Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
12.01.2017 Kayseri 14:00 Baldöktü Spor Salonu Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi 66 74 İstanbul Acıbadem Üniversitesi

K Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
23.11.2016 Antalya 13:00 10.000 Kişilik Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 66 61 Kadir Has Üniversitesi
24.11.2016 İstanbul 13:00 Okan Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 58 70 İstanbul Doğuş Üniversitesi
30.11.2016 İstanbul 13:00 Cafer Ağa Spor Salonu İstanbul Doğuş Üniversitesi 49 68 Uluslararası Antalya Üniversitesi
01.12.2016 İstanbul 14:00 Yıldız Teknik Ün. Davutpaşa Kam.S.S. Kadir Has Üniversitesi 78 47 İstanbul Okan Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 14:00 Yıldız Teknik Ün. Davutpaşa Kam.S.S. Kadir Has Üniversitesi 74 70 İstanbul Doğuş Üniversitesi
09.12.2016 İstanbul 13:00 Okan Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 82 88 Uluslararası Antalya Üniversitesi
14.12.2016 İstanbul 13:00 Cafer Ağa Spor Salonu İstanbul Doğuş Üniversitesi 67 55 İstanbul Okan Üniversitesi
21.12.2016 Antalya 13:00 Çağlayan Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 76 68 İstanbul Doğuş Üniversitesi
22.12.2016 İstanbul 13:00 Okan Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 59 69 Kadir Has Üniversitesi
28.12.2016 Antalya 13:00 Çağlayan Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 63 54 İstanbul Okan Üniversitesi
28.12.2016 İstanbul 13:00 Cafer Ağa Spor Salonu İstanbul Doğuş Üniversitesi 55 57 Kadir Has Üniversitesi
03.01.2017 İstanbul 14:00 Yıldız Teknik Ün. Davutpaşa Kam.S.S. Kadir Has Üniversitesi 53 67 Uluslararası Antalya Üniversitesi

L Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
23.11.2016 Samsun 14:00 Yaşar Doğu Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 56 63 Gaziantep Üniversitesi
30.11.2016 Giresun 15:00 19 Eylül Kapalı Spor Salonu Giresun Üniversitesi 85 46 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
07.12.2016 Gaziantep 14:00 Gaziantep Üniversitesi Sporium Gaziantep Üniversitesi 77 88 Giresun Üniversitesi
14.12.2016 Gaziantep 14:00 Gaziantep Üniversitesi Sporium Gaziantep Üniversitesi 61 53 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
21.12.2016 Samsun 14:00 Yaşar Doğu Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 34 60 Giresun Üniversitesi
28.12.2016 Giresun 15:00 19 Eylül Kapalı Spor Salonu Giresun Üniversitesi 74 49 Gaziantep Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

M Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
15.02.2017 Ankara 12:00 TOBB Etü Spor Salonu Ankara TOBB ETÜ 76 66 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
16.02.2017 Mersin 13:00 Mersin Üniversitesi 2 nolu Spor Salonu Mersin Üniversitesi 58 66 İstanbul Beykent Üniversitesi
16.02.2017 Kocaeli 13:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 58 56 Gaziantep Üniversitesi
23.02.2017 İstanbul 12:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 90 65 Kocaeli Üniversitesi
23.02.2017 Gaziantep 16:00 Gaziantep Ün. Sporium Gaziantep Üniversitesi 71 38 Ankara TOBB ETÜ
23.02.2017 Van 16:30 Yüzüncü Yıl Üni. Besyo Spor Salonu Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 63 65 Mersin Üniversitesi
01.03.2017 Ankara 12:00 TOBB Etü Spor Salonu Ankara TOBB ETÜ 41 72 İstanbul Beykent Üniversitesi
02.03.2017 Van 13:00 Yüzüncü Yıl Üni. Besyo Spor Salonu Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 59 66 Gaziantep Üniversitesi
02.03.2017 Mersin 13:00 Çiftlikköy Kampüsü Spor Salonu Mersin Üniversitesi 59 58 Kocaeli Üniversitesi
07.03.2017 İstanbul 12:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 75 56 Gaziantep Üniversitesi
09.03.2017 Kocaeli 12:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 59 41 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
09.03.2017 Mersin 13:00 Çiftlikköy Kampüsü Spor Salonu Mersin Üniversitesi 61 53 Ankara TOBB ETÜ
15.03.2017 Ankara 12:00 TOBB Etü Spor Salonu Ankara TOBB ETÜ 74 69 Kocaeli Üniversitesi
16.03.2017 Van 12:00 Yüzüncü Yıl Üni. Besyo Spor Salonu Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 69 66 İstanbul Beykent Üniversitesi
16.03.2017 Gaziantep 14:00 Gaziantep Ün. Sporium Gaziantep Üniversitesi 53 55 Mersin Üniversitesi
23.03.2017 İstanbul 12:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 83 56 Mersin Üniversitesi
23.03.2017 Van 13:00 Yüzüncü Yıl Üni. Besyo Spor Salonu Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 77 69 Ankara TOBB ETÜ
23.03.2017 Gaziantep 14:00 Gaziantep Ün. Sporium Gaziantep Üniversitesi 79 72 Kocaeli Üniversitesi
28.03.2017 Kocaeli 13:00 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 57 66 İstanbul Beykent Üniversitesi
29.03.2017 Ankara 12:00 TOBB Etü Spor Salonu Ankara TOBB ETÜ 52 47 Gaziantep Üniversitesi
30.03.2017 Mersin 13:00 Çiftlikköy Kampüsü Spor Salonu Mersin Üniversitesi 77 59 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
06.04.2017 Kocaeli 13:00 KOCAELİ ATATÜRK SPOR SALONU Kocaeli Üniversitesi 90 62 Mersin Üniversitesi
06.04.2017 İstanbul 13:00 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 78 62 Ankara TOBB ETÜ
09.04.2017 Gaziantep 12:00 Gaziantep Ün. Sporium Gaziantep Üniversitesi 68 32 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
12.04.2017 Ankara 14:00 TOBB Etü Spor Salonu Ankara TOBB ETÜ 73 70 Mersin Üniversitesi
13.04.2017 Van 12:00 Yüzüncü Yıl Üni. Besyo Spor Salonu Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 67 77 Kocaeli Üniversitesi
13.04.2017 Gaziantep 14:00 Gaziantep Ün. Sporium Gaziantep Üniversitesi 57 62 İstanbul Beykent Üniversitesi
18.04.2017 Mersin 10:00 Çiftlikköy Kampüsü Spor Salonu Mersin Üniversitesi 67 59 Gaziantep Üniversitesi
20.04.2017 İstanbul 12:30 Beykent Üniversitesi Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 82 38 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
20.04.2017 Kocaeli 13:00 KOCAELİ ATATÜRK SPOR SALONU Kocaeli Üniversitesi 67 64 Ankara TOBB ETÜ

N Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
14.02.2017 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 59 107 İzmir Yaşar Üniversitesi
15.02.2017 Erzurum 13:00 Atatürk Üniversitesi Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 89 84 Elazığ Fırat Üniversitesi
16.02.2017 İstanbul 15:00 Kerem Aydınlar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Acıbadem Üniversitesi 57 59 Kadir Has Üniversitesi
21.02.2017 İzmir 15:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 103 38 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
22.02.2017 Elazığ 12:00 Fırat Üniversitesi Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 72 61 Uşak Üniversitesi
22.02.2017 İstanbul 12:00 Cafer Ağa Spor Salonu Kadir Has Üniversitesi 68 51 Erzurum Atatürk Üniversitesi
28.02.2017 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 41 51 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
01.03.2017 Erzurum 13:00 Atatürk Üniversitesi Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 61 71 İzmir Yaşar Üniversitesi
01.03.2017 Elazığ 13:30 İl Özel İdare Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 66 62 Kadir Has Üniversitesi
07.03.2017 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 64 79 Erzurum Atatürk Üniversitesi
08.03.2017 İzmir 15:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 83 52 Kadir Has Üniversitesi
09.03.2017 İstanbul 13:00 Kerem Aydınlar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Acıbadem Üniversitesi 61 68 Elazığ Fırat Üniversitesi
15.03.2017 Elazığ 12:00 Fırat Üniversitesi Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 46 54 İzmir Yaşar Üniversitesi
15.03.2017 Erzurum 13:00 Atatürk Üniversitesi Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 84 46 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
15.03.2017 İstanbul 15:00 Cafer Ağa Spor Salonu Kadir Has Üniversitesi 64 43 Uşak Üniversitesi
21.03.2017 İzmir 15:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 94 58 Uşak Üniversitesi
27.03.2017 İstanbul 12:00 Cafer Ağa Spor Salonu Kadir Has Üniversitesi 55 49 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
28.03.2017 Uşak 13:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 53 66 Elazığ Fırat Üniversitesi
29.03.2017 Erzurum 13:00 Atatürk Üniversitesi Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 64 62 Kadir Has Üniversitesi
30.03.2017 İstanbul 13:00 Kerem Aydınlar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Acıbadem Üniversitesi 41 98 İzmir Yaşar Üniversitesi
04.04.2017 İzmir 13:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 93 37 Erzurum Atatürk Üniversitesi
05.04.2017 İstanbul 14:00 Cafer Ağa Spor Salonu Kadir Has Üniversitesi 51 42 Elazığ Fırat Üniversitesi
06.04.2017 İstanbul 13:00 Kerem Aydınlar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Acıbadem Üniversitesi 46 52 Uşak Üniversitesi
12.04.2017 Elazığ 12:00 İl Özel İdare Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 73 58 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
12.04.2017 Erzurum 13:00 Atatürk Üniversitesi Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 76 53 Uşak Üniversitesi
12.04.2017 İstanbul 14:00 GHSİM Yakacık İTO Spor Salonu Kadir Has Üniversitesi 52 77 İzmir Yaşar Üniversitesi
18.04.2017 İzmir 15:00 Selçuk Yaşar Kampüs Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 91 50 Elazığ Fırat Üniversitesi
20.04.2017 İstanbul 13:00 Kerem Aydınlar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Acıbadem Üniversitesi 48 81 Erzurum Atatürk Üniversitesi
23.04.2017 Elazığ 12:00 Fırat Üniversitesi Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 50 76 Erzurum Atatürk Üniversitesi
23.04.2017 Uşak 12:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 53 60 Kadir Has Üniversitesi

O Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
14.02.2017 İstanbul 11:00 Cafer Ağa Spor Salonu Nişantaşı Üniversitesi 71 76 İstanbul Teknik Üniversitesi
14.02.2017 Adıyaman 15:00 Adıyaman Belediyesi Spor Salonuad Adıyaman Üniversitesi 62 90 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
15.02.2017 Antalya 12:00 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 47 58 İstanbul Sabancı Üniversitesi
23.02.2017 İstanbul 12:30 Yeditepe Ün.Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 65 60 Nişantaşı Üniversitesi
23.02.2017 İstanbul 13:00 İTÜ Merkez Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 87 56 Uluslararası Antalya Üniversitesi
23.02.2017 İstanbul 17:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 20-0 (H) Adıyaman Üniversitesi
27.02.2017 Adıyaman 13:00 Adıyaman Belediyesi Spor Salonuad Adıyaman Üniversitesi 48 105 İstanbul Teknik Üniversitesi
28.02.2017 İstanbul 12:00 Cafer Ağa Spor Salonu Nişantaşı Üniversitesi 94 77 Uluslararası Antalya Üniversitesi
02.03.2017 İstanbul 12:30 Yeditepe Ün.Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 74 71 İstanbul Sabancı Üniversitesi
07.03.2017 İstanbul 14:00 Cafer Ağa Spor Salonu Nişantaşı Üniversitesi 109 66 Adıyaman Üniversitesi
08.03.2017 Antalya 12:00 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 55 91 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
09.03.2017 İstanbul 13:00 İTÜ Merkez Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 59 47 İstanbul Sabancı Üniversitesi
14.03.2017 Adıyaman 13:00 Adıyaman Belediyesi Spor Salonuad Adıyaman Üniversitesi 20-0 (H) Uluslararası Antalya Üniversitesi
16.03.2017 İstanbul 12:30 Yeditepe Ün.Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 50 57 İstanbul Teknik Üniversitesi
16.03.2017 İstanbul 17:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 96 79 Nişantaşı Üniversitesi
23.03.2017 İstanbul 12:30 Yeditepe Ün.Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 110 58 Adıyaman Üniversitesi
23.03.2017 İstanbul 13:00 İTÜ Merkez Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 62 75 Nişantaşı Üniversitesi
23.03.2017 İstanbul 17:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 78 46 Uluslararası Antalya Üniversitesi
28.03.2017 İstanbul 11:00 Cafer Ağa Spor Salonu Nişantaşı Üniversitesi 61 73 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
29.03.2017 Antalya 12:00 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 61 92 İstanbul Teknik Üniversitesi
30.03.2017 Adıyaman 14:00 Adıyaman Belediyesi Spor Salonuad Adıyaman Üniversitesi 70 76 İstanbul Sabancı Üniversitesi
05.04.2017 Antalya 12:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 68 94 Nişantaşı Üniversitesi
06.04.2017 İstanbul 13:00 İTÜ Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 114 48 Adıyaman Üniversitesi
06.04.2017 İstanbul 17:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 88 77 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
11.04.2017 Adıyaman 16:00 Adıyaman Belediyesi Spor Salonuad Adıyaman Üniversitesi 20-0 (H) Nişantaşı Üniversitesi
13.04.2017 İstanbul 12:30 Yeditepe Ün.Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 73 61 Uluslararası Antalya Üniversitesi
13.04.2017 İstanbul 17:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 91 90 İstanbul Teknik Üniversitesi
18.04.2017 İstanbul 15:30 İTÜ Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 67 60 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
18.04.2017 İstanbul 15:30 Cafer Ağa Spor Salonu Nişantaşı Üniversitesi 79 75 İstanbul Sabancı Üniversitesi
19.04.2017 Antalya 12:00 Mavi Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 61 53 Adıyaman Üniversitesi

P Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
14.02.2017 Tunceli 13:00 Munzur Üniversitesi Spor Salonu Munzur Üniversitesi 20-0 (H) İstanbul Ticaret Üniversitesi
15.02.2017 İstanbul 15:00 Ahmet Cömert Spor Salonu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 44 74 Antalya Akdeniz Üniversitesi
15.02.2017 Giresun 15:00 19 Eylül Kapalı Spor Salonu Giresun Üniversitesi 77 65 Konya Selçuk Üniversitesi
20.02.2017 İstanbul 14:00 I.B.B. Fatih Spor Kompleksi İstanbul Ticaret Üniversitesi 82 52 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
21.02.2017 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 85 66 Giresun Üniversitesi
22.02.2017 Konya 14:00 19 Mayıs Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 64 37 Munzur Üniversitesi
23.02.2017 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 86 37 Munzur Üniversitesi
28.02.2017 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Komleksi İstanbul Ticaret Üniversitesi 81 73 Konya Selçuk Üniversitesi
01.03.2017 İstanbul 13:00 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 26 70 Giresun Üniversitesi
07.03.2017 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 93 86 Konya Selçuk Üniversitesi
08.03.2017 Giresun 15:00 19 Eylül Kapalı Spor Salonu Giresun Üniversitesi 73 71 İstanbul Ticaret Üniversitesi
14.03.2017 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Komleksi İstanbul Ticaret Üniversitesi 93 77 Antalya Akdeniz Üniversitesi
14.03.2017 Tunceli 14:00 Munzur Üniversitesi Spor Salonu Munzur Üniversitesi 55 76 Giresun Üniversitesi
15.03.2017 Konya 14:00 19 Mayıs Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 104 33 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
21.03.2017 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Komleksi İstanbul Ticaret Üniversitesi 89 46 Munzur Üniversitesi
21.03.2017 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 78 41 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
22.03.2017 Konya 14:00 19 Mayıs Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 57 77 Giresun Üniversitesi
28.03.2017 Tunceli 13:00 Munzur Üniversitesi Spor Salonu Munzur Üniversitesi 59 83 Konya Selçuk Üniversitesi
29.03.2017 İstanbul 15:00 Ahmet Cömert Spor Salonu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 37 116 İstanbul Ticaret Üniversitesi
29.03.2017 Giresun 15:00 19 Eylül Kapalı Spor Salonu Giresun Üniversitesi 59 63 Antalya Akdeniz Üniversitesi
31.03.2017 Giresun 13:00 19 Eylül Kapalı Spor Salonu Giresun Üniversitesi 92 57 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
05.04.2017 Konya 14:00 19 Mayıs Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 56 62 İstanbul Ticaret Üniversitesi
11.04.2017 İstanbul 12:00 Hidayet Türkoğlu Spor Komleksi İstanbul Ticaret Üniversitesi 53 73 Giresun Üniversitesi
11.04.2017 Tunceli 13:00 Munzur Üniversitesi Spor Salonu Munzur Üniversitesi 20-0 (H) İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
11.04.2017 Konya 14:00 19 Mayıs Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 37 88 Antalya Akdeniz Üniversitesi
13.04.2017 Tunceli 12:30 Munzur Üniversitesi Spor Salonu Munzur Üniversitesi 64 105 Antalya Akdeniz Üniversitesi
18.04.2017 Antalya 12:30 Akdeniz ü.Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 67 74 İstanbul Ticaret Üniversitesi
19.04.2017 İstanbul 13:00 Avcılar Kampüsü Spor Salonu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 39 59 Konya Selçuk Üniversitesi
19.04.2017 Giresun 15:00 19 Eylül Kapalı Spor Salonu Giresun Üniversitesi 67 60 Munzur Üniversitesi
22.04.2017 İstanbul 15:00 İstanbul Üniversitesi Coğrafya Böl. Spor Salonu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 83 72 Munzur Üniversitesi

3. Tur Müsabakaları

R Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.04.2017 İzmir 11:00 Bornova Atatürk Spor Salonu Giresun Üniversitesi 71 72 İstanbul Beykent Üniversitesi
27.04.2017 İzmir 13:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 92 54 Erzurum Atatürk Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 11:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 112 113 İstanbul Teknik Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 13:00 Bornova Atatürk Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 56 71 Giresun Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 10:30 Bornova Atatürk Spor Salonu Giresun Üniversitesi 54 75 İstanbul Teknik Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 15:00 Bornova Atatürk Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 42 68 İstanbul Beykent Üniversitesi

S Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.04.2017 İzmir 15:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 78 53 Antalya Akdeniz Üniversitesi
27.04.2017 İzmir 17:00 Bornova Atatürk Spor Salonu Mersin Üniversitesi 61 72 İstanbul Sabancı Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 15:00 Bornova Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 76 52 Mersin Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 17:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 40 84 İzmir Yaşar Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 17:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 98 49 Mersin Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 19:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 67 72 Antalya Akdeniz Üniversitesi

4. Tur Müsabakaları

Klasman Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 12:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Giresun Üniversitesi 72 57 Mersin Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 16:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 47 61 Erzurum Atatürk Üniversitesi

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 13:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 70 53 Antalya Akdeniz Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 17:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 76 89 İstanbul Beykent Üniversitesi

5. Tur Müsabakaları

7-8 Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 12:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Mersin Üniversitesi 58 73 İstanbul Sabancı Üniversitesi

5-6 Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 16:00 Hüseyin Beşok Spor Salonu Giresun Üniversitesi 70 60 Erzurum Atatürk Üniversitesi

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 13:00 Bornova Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 66 82 İzmir Yaşar Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 17:00 Bornova Atatürk Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 58 77 İstanbul Beykent Üniversitesi