Futsal Bayanlar Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Zonguldak 12:30 Merkez Kampüs Spor Salonu Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 17 1 Ankara ODTÜ
28.02.2017 Kocaeli 15:30 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 3 2 İstanbul Üniversitesi
06.03.2017 İstanbul 14:00 Prof.Dr.Turgay Atasu Spor S İstanbul Üniversitesi 9 2 Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi
07.03.2017 Ankara 12:30 ODTÜ Kent Spor Merkezi Ankara ODTÜ 0 12 Kocaeli Üniversitesi
20.03.2017 İstanbul 12:00 Prof.Dr.Turgay Atasu Spor S İstanbul Üniversitesi 15 2 Ankara ODTÜ
22.03.2017 Kocaeli 15:30 Gazanfer Bilge Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 12 5 Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
03.03.2017 Nevşehir 13:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 2 7 Ankara Üniversitesi
03.03.2017 Konya 14:00 75. Yıl Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 32 0 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi
07.03.2017 Nevşehir 12:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 8 1 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi
10.03.2017 Osmaniye 13:00 Korkut Ata Ün.Spor Salonu Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 0 14 Aksaray Üniversitesi
17.03.2017 Konya 12:00 75. Yıl Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 4 13 Ankara Üniversitesi
17.03.2017 Aksaray 12:00 Rıza Kayaalp Spor Salonu Aksaray Üniversitesi 8 2 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
24.03.2017 Ankara 14:00 Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü Spor Salonu Ankara Üniversitesi 8 4 Aksaray Üniversitesi
31.03.2017 Konya 14:00 75. Yıl Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 7 3 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
07.04.2017 Aksaray 13:00 Rıza Kayaalp Spor Salonu Aksaray Üniversitesi 6 3 Konya Selçuk Üniversitesi
07.04.2017 Osmaniye 13:00 Korkut Ata Ün.Spor Salonu Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 2 9 Ankara Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
24.02.2017 Kahramanmaraş 13:00 Avşar Yerleşkesi S.S. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 5 6 Kastamonu Üniversitesi
24.02.2017 Samsun 14:00 19 Mayıs Üni. Spor Bil. Fak. S.S. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 10 1 Sinop Üniversitesi
01.03.2017 Sinop 14:00 GHSİM Kemalettin Samipaşa Spor Salonu Sinop Üniversitesi 4 1 Çorum Hitit Üniversitesi
04.03.2017 Kastamonu 14:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 3 3 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
08.03.2017 Çorum 14:00 GHSİM-Tevfik Kış S.S. Çorum Hitit Üniversitesi 1 9 Kastamonu Üniversitesi
11.03.2017 Samsun 14:00 19 Mayıs Üni. Spor Bil. Fak. S.S. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 10 2 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
15.03.2017 Kahramanmaraş 13:00 Avşar Yerleşkesi S.S. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 5 0 Çorum Hitit Üniversitesi
18.03.2017 Kastamonu 14:00 K.Ü Levent Semizer S.S. Kastamonu Üniversitesi 12 2 Sinop Üniversitesi
23.03.2017 Çorum 14:00 GHSİM-Tevfik Kış S.S. Çorum Hitit Üniversitesi 1 17 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
25.03.2017 Sinop 12:00 GHSİM Kemalettin Samipaşa Spor Salonu Sinop Üniversitesi 7 9 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
17.03.2017 Rize 12:00 RTE Üniversitesi Salonu Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi 7 6 Gümüşhane Üniversitesi
22.03.2017 Gümüşhane 13:00 Gümüşhane Üniv. Kapalı Spor Salonu Gümüşhane Üniversitesi 2 6 Giresun Üniversitesi
24.03.2017 Giresun 14:00 Görele Gençlik Hiz. Spor İlçe Müd. K.S.S. Giresun Üniversitesi 12 0 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi
24.03.2017 Gümüşhane 15:00 Gümüşhane Üniv. Kapalı Spor Salonu Gümüşhane Üniversitesi 0 9 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
29.03.2017 Giresun 14:00 Görele Gençlik Hiz. Spor İlçe Müd. K.S.S. Giresun Üniversitesi 3 5 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
31.03.2017 Trabzon 14:00 Hasan Polat Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 11 1 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi

E Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
03.03.2017 Çanakkale 12:00 HASAN MEVSUF SPOR SALONU Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 0 15 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
10.03.2017 Edirne 12:00 Kırkpınar Besyo 75. Yıl S.S. Edirne Trakya Üniversitesi 4 12 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
17.03.2017 Kütahya 14:00 Evliya Çelebi Yerleşkesi Spor Salonu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 7 0 Edirne Trakya Üniversitesi
24.03.2017 Manisa 12:00 Celal Bayar Üniversitesi Muradiye SS Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 1 17 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
31.03.2017 Çanakkale 12:00 HASAN MEVSUF SPOR SALONU Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 6 4 Edirne Trakya Üniversitesi
31.03.2017 Kütahya 14:00 Evliya Çelebi Yerleşkesi Spor Salonu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 6 6 Manisa Celal Bayar Üniversitesi

F Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.03.2017 İzmir 13:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 14 4 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
10.03.2017 İzmir 11:00 9 Eylül Üni İnciraltı Yerleşkesi SS İzmir 9 Eylül Üniversitesi 5 7 Antalya Akdeniz Üniversitesi
14.03.2017 Antalya 14:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 4 6 İzmir Ege Üniversitesi
18.03.2017 Aydın 14:00 ADÜ Spor Salonu Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 14 1 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
22.03.2017 İzmir 13:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 5 2 İzmir 9 Eylül Üniversitesi
24.03.2017 Muğla 14:00 Muğla (ÜniversitesiSL) Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 0 11 Antalya Akdeniz Üniversitesi
01.04.2017 Antalya 14:00 Akdeniz Üniv. Kampüs İçi Mavi Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 2 3 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
01.04.2017 İzmir 14:00 9 Eylül Üni İnciraltı Yerleşkesi SS İzmir 9 Eylül Üniversitesi 16 1 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
07.04.2017 Aydın 14:00 ADÜ Spor Salonu Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 7 8 İzmir 9 Eylül Üniversitesi
08.04.2017 Muğla 14:00 Muğla (ÜniversitesiSL) Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 2 8 İzmir Ege Üniversitesi

G Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
13.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Adıyaman Üniversitesi 4 11 Gaziantep Üniversitesi
13.12.2016 Antalya 14:00 Kaya Belek Otel Diyarbakır Dicle Üniversitesi 7 3 Batman Üniversitesi
14.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Batman Üniversitesi 10 0 Mardin Artuklu Üniversitesi
14.12.2016 Antalya 16:00 Kaya Belek Otel Gaziantep Üniversitesi 12 2 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
15.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Diyarbakır Dicle Üniversitesi 8 3 Adıyaman Üniversitesi
15.12.2016 Antalya 14:00 Kaya Belek Otel Mardin Artuklu Üniversitesi 3 14 Gaziantep Üniversitesi
16.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Gaziantep Üniversitesi 8 2 Batman Üniversitesi
16.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Adıyaman Üniversitesi 5 0 Mardin Artuklu Üniversitesi
17.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Mardin Artuklu Üniversitesi 3 12 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
17.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Batman Üniversitesi 13 0 Adıyaman Üniversitesi

H Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
13.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Elazığ Fırat Üniversitesi 0 12 Siirt Üniversitesi
13.12.2016 Antalya 16:00 Kaya Belek Otel Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 0 17 Erzurum Atatürk Üniversitesi
14.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Erzurum Atatürk Üniversitesi 10 2 Kars Kafkas Üniversitesi
14.12.2016 Antalya 14:00 Kaya Belek Otel Siirt Üniversitesi 17 1 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
15.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 0 17 Elazığ Fırat Üniversitesi
15.12.2016 Antalya 16:00 Kaya Belek Otel Kars Kafkas Üniversitesi 1 14 Siirt Üniversitesi
16.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Elazığ Fırat Üniversitesi 12 2 Kars Kafkas Üniversitesi
16.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Siirt Üniversitesi 13 0 Erzurum Atatürk Üniversitesi
17.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Kars Kafkas Üniversitesi 0 5 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
17.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Erzurum Atatürk Üniversitesi 0 6 Elazığ Fırat Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

* Final Grubu A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.04.2017 İzmir 10:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Kocaeli Üniversitesi 3 6 Gaziantep Üniversitesi
27.04.2017 İzmir 12:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Siirt Üniversitesi 6 3 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 12:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 1 8 Kocaeli Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 16:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Gaziantep Üniversitesi 5 7 Siirt Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 10:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 12 0 Gaziantep Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 14:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Kocaeli Üniversitesi 0 0 Siirt Üniversitesi

* Final Grubu B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.04.2017 İzmir 14:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 11 2 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
27.04.2017 İzmir 16:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Ankara Üniversitesi 3 6 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 10:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Manisa Celal Bayar Üniversitesi 2 3 İzmir Ege Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 14:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 4 5 Ankara Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 12:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Manisa Celal Bayar Üniversitesi 6 5 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 16:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 4 1 Ankara Üniversitesi

3. Tur Müsabakaları

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 10:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Siirt Üniversitesi 1 2 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 12:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 4 6 Gaziantep Üniversitesi

4. Tur Müsabakaları

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 09:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Siirt Üniversitesi 3 1 İzmir Ege Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 10:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Manisa Celal Bayar Üniversitesi 7 3 Gaziantep Üniversitesi