Futsal Erkekler 1. Lig Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
21.02.2017 İstanbul 11:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 5-0 (H) İstanbul Acıbadem Üniversitesi
21.02.2017 İstanbul 13:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu Nişantaşı Üniversitesi 9 2 Esenyurt Üniversitesi
01.03.2017 11:00 İstanbul Acıbadem Üniversitesi 0-5 (H) İstanbul Koç Üniversitesi
01.03.2017 İstanbul 13:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu Esenyurt Üniversitesi 14 10 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
09.03.2017 İstanbul 11:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 3 5 Nişantaşı Üniversitesi
09.03.2017 İstanbul 13:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu İstanbul Koç Üniversitesi 5 8 Esenyurt Üniversitesi
14.03.2017 11:00 Esenyurt Üniversitesi 5-0 (H) İstanbul Acıbadem Üniversitesi
14.03.2017 İstanbul 13:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu Nişantaşı Üniversitesi 4 2 İstanbul Koç Üniversitesi
22.03.2017 İstanbul 11:00 Piri Reis Üniversitesi Kampüs Spor Salonu İstanbul Koç Üniversitesi 4 1 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
22.03.2017 13:00 İstanbul Acıbadem Üniversitesi 0-5 (H) Nişantaşı Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.02.2017 İstanbul 14:00 Beykoz Spor Kompleksi İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu 12 2 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
27.02.2017 Kocaeli 15:00 Prof. Dr. Ahmet Ayhan Spor Salonu - Gebze Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi 12 2 İstanbul Sabancı Üniversitesi
07.03.2017 İstanbul 14:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 2 24 İstanbul Aydın Üniversitesi
13.03.2017 İstanbul 12:00 Osman Solakoğlu Spor Salonu İstanbul Aydın Üniversitesi 7 2 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
17.03.2017 İstanbul 14:00 Tarabya Metin Oktay Spor Tesisleri İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 0 5 Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi
21.03.2017 İstanbul 14:00 Tarabya Metin Oktay Spor Tesisleri İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 17 2 İstanbul Sabancı Üniversitesi
21.03.2017 İstanbul 14:00 Beykoz Spor Kompleksi İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu 4 3 İstanbul Aydın Üniversitesi
28.03.2017 İstanbul 14:00 Osman Solakoğlu Spor Salonu İstanbul Aydın Üniversitesi 6 5 Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi
28.03.2017 İstanbul 14:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 0 7 İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu
03.04.2017 Kocaeli 14:00 Prof. Dr. Ahmet Ayhan Spor Salonu - Gebze Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi 4 9 İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
10.02.2017 İstanbul 11:00 Şile Spor Salonu İstanbul Bilgi Üniversitesi 5 6 İstanbul Beykent Üniversitesi
21.02.2017 İstanbul 11:00 Şile Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 6 2 İstanbul Işık Üniversitesi
06.03.2017 İstanbul 13:00 Şile Spor Salonu İstanbul Işık Üniversitesi 6 7 İstanbul Beykent Üniversitesi
15.03.2017 İstanbul 11:00 Şile Spor Salonu İstanbul Beykent Üniversitesi 8 3 İstanbul Okan Üniversitesi
15.03.2017 İstanbul 13:00 Şile Spor Salonu İstanbul Bilgi Üniversitesi 10 3 İstanbul Işık Üniversitesi
24.03.2017 İstanbul 11:00 Şile Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 5 6 İstanbul Bilgi Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
24.02.2017 Edirne 14:00 Kırkpınar Besyo 75.Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 10 6 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
03.03.2017 Çanakkale 14:00 HASAN MEVSUF SPOR SALONU Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 5 3 Uşak Üniversitesi
03.03.2017 Manisa 14:00 Muradiye Kampüsü Spor Salonu Manisa Celal Bayar Üniversitesi 5 6 Edirne Trakya Üniversitesi
07.03.2017 Edirne 13:00 Kırkpınar Besyo 75.Yıl Spor Salonu Edirne Trakya Üniversitesi 5 7 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
17.03.2017 Eskişehir 14:00 Eskişehir Porsuk Spor Salonu Eskişehir Anadolu Üniversitesi 1 4 Uşak Üniversitesi
22.03.2017 Uşak 14:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 5 4 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
29.03.2017 Manisa 14:00 Muradiye Kampüsü Spor Salonu Manisa Celal Bayar Üniversitesi 13 5 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
31.03.2017 Uşak 14:00 Uşak Üni. Spor Salonu Uşak Üniversitesi 6 3 Edirne Trakya Üniversitesi
10.04.2017 Çanakkale 14:00 HASAN MEVSUF SPOR SALONU Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 3 13 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
12.04.2017 Eskişehir 14:00 Eskişehir Porsuk Spor Salonu Eskişehir Anadolu Üniversitesi 12 10 Manisa Celal Bayar Üniversitesi

E Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
24.02.2017 Aydın 13:00 ADÜ Spor Salonu Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 12 5 İzmir 9 Eylül Üniversitesi
03.03.2017 İzmir 14:00 Dokuz Eylül Üniversitesi Balçova Spor Salonu İzmir 9 Eylül Üniversitesi 10 13 Uluslararası Antalya Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 12:00 Akdeniz Üniv. Kampüs İçi Mavi Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 3 7 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
10.03.2017 Afyonkarahisar 14:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Afyon Kocatepe Üniversitesi 11 4 İzmir 9 Eylül Üniversitesi
17.03.2017 Aydın 14:00 ADÜ Spor Salonu Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 5 1 Afyon Kocatepe Üniversitesi
24.03.2017 Afyonkarahisar 14:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Afyon Kocatepe Üniversitesi 8 7 Uluslararası Antalya Üniversitesi

F Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
03.03.2017 Ankara 14:00 ODTÜKENT Spor Merkezi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 3 7 Yozgat Bozok Üniversitesi
03.03.2017 Nevşehir 14:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 0 6 KTO Karatay Üniversitesi
17.03.2017 Nevşehir 14:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 0-5 (H) Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
17.03.2017 Konya 14:00 75. Yıl Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 12 5 Yozgat Bozok Üniversitesi
24.03.2017 Yozgat 14:00 Bozok Üniversitesi Spor Salonu Yozgat Bozok Üniversitesi 6 4 KTO Karatay Üniversitesi
24.03.2017 Ankara 14:00 ODTÜKENT Spor Merkezi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 6 14 Konya Selçuk Üniversitesi
31.03.2017 Konya 12:00 75. Yıl Spor Salonu Konya Selçuk Üniversitesi 5 0 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
31.03.2017 Konya 14:00 Konya Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu KTO Karatay Üniversitesi 17 3 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
03.04.2017 Yozgat 14:00 Bozok Üniversitesi Spor Salonu Yozgat Bozok Üniversitesi 5 0 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
04.04.2017 Konya 14:00 Selçuklu Belediyesi Spor Salonu KTO Karatay Üniversitesi 3 4 Konya Selçuk Üniversitesi

G Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
02.03.2017 Ankara 13:00 Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü Spor Salonu Ankara Üniversitesi 9 10 Ankara Gazi Üniversitesi
03.03.2017 Bolu 14:00 Gölköy Kampüsü S.S. Bolu İzzet Baysal Üniversitesi 5 2 Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi
10.03.2017 Ankara 15:00 Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü Spor Salonu Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi 4 12 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
17.03.2017 Eskişehir 12:00 Meşelik Kampüsü S.S. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 5 8 Ankara Gazi Üniversitesi
17.03.2017 Bolu 14:00 Gölköy Kampüsü S.S. Bolu İzzet Baysal Üniversitesi 3 3 Ankara Üniversitesi
23.03.2017 Ankara 13:00 Gazi Üniversitesi Spor Bil. S.S. Ankara Gazi Üniversitesi 7 2 Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi
24.03.2017 Ankara 13:00 Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü Spor Salonu Ankara Üniversitesi 8 3 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
27.03.2017 Ankara 14:00 Gazi Üniversitesi Spor Bil. S.S. Ankara Gazi Üniversitesi 1 5 Bolu İzzet Baysal Üniversitesi
29.03.2017 Ankara 13:00 Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü Spor Salonu Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi 9 13 Ankara Üniversitesi
31.03.2017 Eskişehir 14:00 Meşelik Kampüsü S.S. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 2 4 Bolu İzzet Baysal Üniversitesi

H Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
24.02.2017 Kahramanmaraş 15:00 Avşar Yerleşkesi S.S. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 12 2 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi
03.03.2017 Adana 14:00 Adana Çukurova Üniversitesi Spor Salonu Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 6 9 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
10.03.2017 Osmaniye 15:00 Korkut Ata Ün.Spor Salonu Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 11 5 Mersin Toros Üniversitesi
15.03.2017 Kahramanmaraş 15:00 Avşar Yerleşkesi S.S. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 7 2 Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
17.03.2017 Mersin 14:00 500 Kişilik Kapalı Spor Salonu Yalınayak Mersin Toros Üniversitesi 2 12 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
20.03.2017 Hatay 14:00 Mustafa Kemal Üni. SKSDB Spor Salonu Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 3 2 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
24.03.2017 Adana 14:00 Adana Çukurova Üniversitesi Spor Salonu Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 12 8 Mersin Toros Üniversitesi
31.03.2017 Hatay 14:00 Mustafa Kemal Üni. SKSDB Spor Salonu Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 7 2 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi
31.03.2017 Mersin 14:00 500 Kişilik Kapalı Spor Salonu Yalınayak Mersin Toros Üniversitesi 2 12 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
07.04.2017 Osmaniye 15:00 Korkut Ata Ün.Spor Salonu Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 9 5 Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

J Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
24.02.2017 Çorum 15:00 GHSİM-Tevfik Kış S.S. Çorum Hitit Üniversitesi 14 7 Amasya Üniversitesi
02.03.2017 Çankırı 14:00 Uluyazı Kampüsü Spor Salonu Çankırı Karatekin Üniversitesi 4 8 Çorum Hitit Üniversitesi
03.03.2017 Amasya 14:30 Amasya Üni Şeyhcui SS Amasya Üniversitesi 5-0 (H) Ordu Üniversitesi
08.03.2017 Çorum 11:00 GHSİM-Tevfik Kış S.S. Çorum Hitit Üniversitesi 12 5 Sinop Üniversitesi
10.03.2017 Çankırı 14:00 Uluyazı Kampüsü Spor Salonu Çankırı Karatekin Üniversitesi 11 3 Amasya Üniversitesi
15.03.2017 Sinop 14:00 GHSİM Kemalettin Samipaşa Spor Salonu Sinop Üniversitesi 5 6 Çankırı Karatekin Üniversitesi
22.03.2017 Ordu 13:00 Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Ordu Üniversitesi 4 10 Çorum Hitit Üniversitesi
22.03.2017 Amasya 14:00 Amasya Üni Şeyhcui SS Amasya Üniversitesi 7 6 Sinop Üniversitesi
25.03.2017 Sinop 14:00 GHSİM Kemalettin Samipaşa Spor Salonu Sinop Üniversitesi 6 6 Ordu Üniversitesi
31.03.2017 Ordu 14:30 Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Ordu Üniversitesi 9 9 Çankırı Karatekin Üniversitesi

K Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.03.2017 Bayburt 15:00 Bayburt GHSİM Spor Salonu Bayburt Üniversitesi 2 6 Gümüşhane Üniversitesi
02.03.2017 Rize 14:00 RTE Üniversitesi Salonu Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi 5 6 Giresun Üniversitesi
08.03.2017 Giresun 15:00 Görele Gençlik Hiz. Spor İlçe Müd. K.S.S. Giresun Üniversitesi 7 3 Avrasya Üniversitesi
15.03.2017 Trabzon 15:00 Yomra GHSİM Jimnastik Salonu Avrasya Üniversitesi 8 2 Gümüşhane Üniversitesi
17.03.2017 Rize 14:00 RTE Üniversitesi Salonu Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi 11 1 Bayburt Üniversitesi
22.03.2017 Gümüşhane 15:00 Gümüşhane Üniv. Kapalı Spor Salonu Gümüşhane Üniversitesi 2 7 Giresun Üniversitesi
22.03.2017 Bayburt 15:00 Bayburt GHSİM Spor Salonu Bayburt Üniversitesi 3 14 Avrasya Üniversitesi
24.03.2017 Gümüşhane 13:00 Gümüşhane Üniv. Kapalı Spor Salonu Gümüşhane Üniversitesi 2 7 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi
29.03.2017 Giresun 14:00 Görele Gençlik Hiz. Spor İlçe Müd. K.S.S. Giresun Üniversitesi 13 6 Bayburt Üniversitesi
30.03.2017 Trabzon 14:00 Yomra GHSİM Jimnastik Salonu Avrasya Üniversitesi 10 2 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi

L Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
13.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Mardin Artuklu Üniversitesi 2 6 Siirt Üniversitesi
13.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Muş Alparslan Üniversitesi 5 3 Munzur Üniversitesi
14.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Siirt Üniversitesi 10 0 Muş Alparslan Üniversitesi
14.12.2016 Antalya 16:00 Kaya Belek Otel Munzur Üniversitesi 5 2 Mardin Artuklu Üniversitesi
15.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Muş Alparslan Üniversitesi 7 1 Mardin Artuklu Üniversitesi
15.12.2016 Antalya 14:00 Kaya Belek Otel Munzur Üniversitesi 0 5 Siirt Üniversitesi

M Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
13.12.2016 Antalya 14:00 Kaya Belek Otel Diyarbakır Dicle Üniversitesi 10 4 Kars Kafkas Üniversitesi
13.12.2016 Antalya 16:00 Kaya Belek Otel Bitlis Eren Üniversitesi 4 0 Bingöl Üniversitesi
14.12.2016 Antalya 10:00 Kaya Belek Otel Bingöl Üniversitesi 2 6 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
14.12.2016 Antalya 14:00 Kaya Belek Otel Kars Kafkas Üniversitesi 2 5 Bitlis Eren Üniversitesi
15.12.2016 Antalya 12:00 Kaya Belek Otel Diyarbakır Dicle Üniversitesi 7 2 Bitlis Eren Üniversitesi
15.12.2016 Antalya 16:00 Kaya Belek Otel Kars Kafkas Üniversitesi 8 4 Bingöl Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

A (Yükselme Grubu) Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
18.04.2017 Afyonkarahisar 10:00 GHSİM SAHASI Nişantaşı Üniversitesi 8 5 İstanbul Aydın Üniversitesi
18.04.2017 Afyonkarahisar 12:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Diyarbakır Dicle Üniversitesi 4 3 Uşak Üniversitesi
19.04.2017 Afyonkarahisar 14:00 GHSİM SAHASI Uşak Üniversitesi 5 3 Nişantaşı Üniversitesi
19.04.2017 Afyonkarahisar 14:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. İstanbul Aydın Üniversitesi 8 5 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
20.04.2017 Afyonkarahisar 16:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. İstanbul Aydın Üniversitesi 3 5 Uşak Üniversitesi
20.04.2017 Afyonkarahisar 16:00 GHSİM SAHASI Nişantaşı Üniversitesi 9 8 Diyarbakır Dicle Üniversitesi

B (Yükselme Grubu) Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
18.04.2017 Afyonkarahisar 10:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Çorum Hitit Üniversitesi 6 7 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
18.04.2017 Afyonkarahisar 12:00 GHSİM SAHASI Bolu İzzet Baysal Üniversitesi 6 10 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
19.04.2017 Afyonkarahisar 16:00 GHSİM SAHASI Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 9 6 Çorum Hitit Üniversitesi
19.04.2017 Afyonkarahisar 16:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 12 3 Bolu İzzet Baysal Üniversitesi
20.04.2017 Afyonkarahisar 14:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 5 5 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
20.04.2017 Afyonkarahisar 14:00 GHSİM SAHASI Çorum Hitit Üniversitesi 6 7 Bolu İzzet Baysal Üniversitesi

C (Yükselme Grubu Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
18.04.2017 Afyonkarahisar 14:00 GHSİM SAHASI İstanbul Beykent Üniversitesi 4 11 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
18.04.2017 Afyonkarahisar 16:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 3 4 İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu
19.04.2017 Afyonkarahisar 10:00 GHSİM SAHASI İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu 6 4 İstanbul Beykent Üniversitesi
19.04.2017 Afyonkarahisar 10:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Eskişehir Anadolu Üniversitesi 9 1 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
20.04.2017 Afyonkarahisar 12:00 A. Kocatepe Üni. BESYO S.S. Eskişehir Anadolu Üniversitesi 1 2 İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu
20.04.2017 Afyonkarahisar 12:00 GHSİM SAHASI İstanbul Beykent Üniversitesi 4 5 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

D (Yükselme Grubu) Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
18.04.2017 Afyonkarahisar 16:00 GHSİM SAHASI Siirt Üniversitesi 4 5 Avrasya Üniversitesi
19.04.2017 Afyonkarahisar 12:00 GHSİM SAHASI Avrasya Üniversitesi 8 9 Konya Selçuk Üniversitesi
20.04.2017 Afyonkarahisar 10:00 GHSİM SAHASI Konya Selçuk Üniversitesi 10 8 Siirt Üniversitesi

3. Tur Müsabakaları

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 10:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Uşak Üniversitesi 2 1 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 12:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Konya Selçuk Üniversitesi 4 8 İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu

4. Tur Müsabakaları

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 11:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi - Konya Selçuk Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 11:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Uşak Üniversitesi 4 6 İstanbul Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu