Futsal Erkekler Süper Lig Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
22.02.2017 Zonguldak 13:00 Merkez Kampüs Spor Salonu Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 4 3 İstanbul Doğuş Üniversitesi
06.03.2017 İstanbul 17:00 İTÜ Ayazağa Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 8 3 İstanbul Doğuş Üniversitesi
13.03.2017 İstanbul 13:00 Üniversite Salonu İstanbul Üniversitesi 8 3 Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi
03.04.2017 İstanbul 11:00 Üniversite Salonu İstanbul Üniversitesi 6 3 İstanbul Teknik Üniversitesi
11.04.2017 İstanbul 13:00 İTÜ Ayazağa Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 8 0 Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi
12.04.2017 İstanbul 11:00 GHSİM Yakacık İTO Spor Salonu İstanbul Doğuş Üniversitesi 3 10 İstanbul Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
24.03.2017 Muğla 12:00 Üniversite Salonu Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 5 9 İzmir Ege Üniversitesi
24.03.2017 Gaziantep 14:00 Kampüs İçi Spor Salonu Gaziantep Üniversitesi 12 6 Bursa Uludağ Üniversitesi
31.03.2017 İzmir 14:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 7 8 Gaziantep Üniversitesi
04.04.2017 Gaziantep 14:00 Gaziantep Üni. Kampüs İçi S.S. Gaziantep Üniversitesi 6 6 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
11.04.2017 Bursa 14:00 Uludağ Üni. BESYO Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 2 6 İzmir Ege Üniversitesi
17.04.2017 Bursa 14:00 Uludağ Üni. BESYO Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 4 2 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
31.03.2017 Ağrı 14:00 Ağrı İbrahim Çeçen Çok Amaçlı Spor Salonu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 9 4 Ardahan Üniversitesi
07.04.2017 Adıyaman 14:00 Adıyaman Belediyesi Spor Salonuad Adıyaman Üniversitesi 3 4 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
14.04.2017 Ardahan 14:00 Ardahan Üniversitesi Spor Salonu Ardahan Üniversitesi 7 4 Adıyaman Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
02.03.2017 Elazığ 12:00 Fırat Üniversitesi Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 8 8 Ankara ODTÜ
15.03.2017 Samsun 12:00 19 Mayıs Üni. Spor Bil. Fak. S.S. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 5 5 Elazığ Fırat Üniversitesi
21.03.2017 Karabük 12:00 Karabük Üniversitesi Spor Salonu Karabük Üniversitesi 3 6 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
24.03.2017 Ankara 14:30 ODTÜKENT Spor Merkezi Ankara ODTÜ 7 5 Karabük Üniversitesi
29.03.2017 Ankara 12:00 ODTÜKENT Spor Merkezi Ankara ODTÜ 7 5 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
29.03.2017 Elazığ 12:00 Fırat Üniversitesi Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 5 6 Karabük Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 14:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Gaziantep Üniversitesi 6 8 İstanbul Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 16:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Ankara ODTÜ 2 3 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

3. Tur Müsabakaları

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 13:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS Ankara ODTÜ - Gaziantep Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
01.05.2017 İzmir 14:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İstanbul Üniversitesi 8 3 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi