Hentbol Erkekler Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
19.12.2016 İstanbul 12:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 27 23 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
19.12.2016 İstanbul 14:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 32 25 İstanbul Aydın Üniversitesi
20.12.2016 İstanbul 12:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Bilgi Üniversitesi 28 34 İstanbul Üniversitesi
20.12.2016 İstanbul 14:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 32 37 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
21.12.2016 İstanbul 12:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 44 27 İstanbul Bilgi Üniversitesi
21.12.2016 İstanbul 14:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Aydın Üniversitesi 23 41 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
22.12.2016 İstanbul 14:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 31 31 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
22.12.2016 İstanbul 16:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Bilgi Üniversitesi 35 26 İstanbul Aydın Üniversitesi
23.12.2016 İstanbul 12:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Aydın Üniversitesi 0-10 (H) İstanbul Üniversitesi
23.12.2016 İstanbul 14:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 33 26 İstanbul Bilgi Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.01.2017 Nevşehir 14:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 25 22 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
09.01.2017 Nevşehir 16:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Kastamonu Üniversitesi 26 33 Adıyaman Üniversitesi
10.01.2017 Nevşehir 14:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 27 28 Kastamonu Üniversitesi
10.01.2017 Nevşehir 16:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Adıyaman Üniversitesi 25 36 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi
11.01.2017 Nevşehir 14:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 38 28 Kastamonu Üniversitesi
11.01.2017 Nevşehir 16:00 NEVŞEHİR H.BEKTAŞ VELİ ÜNİV. SP.SALONU Adıyaman Üniversitesi 29 22 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.01.2017 Diyarbakır 10:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Elazığ Fırat Üniversitesi 23 23 Siirt Üniversitesi
09.01.2017 Diyarbakır 12:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Diyarbakır Dicle Üniversitesi 34 26 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
10.01.2017 Diyarbakır 14:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Batman Üniversitesi 25 30 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
10.01.2017 Diyarbakır 16:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 28 58 Elazığ Fırat Üniversitesi
11.01.2017 Diyarbakır 14:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Siirt Üniversitesi 52 17 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
11.01.2017 Diyarbakır 16:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Elazığ Fırat Üniversitesi 50 28 Batman Üniversitesi
12.01.2017 Diyarbakır 14:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Diyarbakır Dicle Üniversitesi 28 61 Elazığ Fırat Üniversitesi
12.01.2017 Diyarbakır 16:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Batman Üniversitesi 19 48 Siirt Üniversitesi
13.01.2017 Diyarbakır 10:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 30 39 Batman Üniversitesi
13.01.2017 Diyarbakır 12:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Siirt Üniversitesi 44 38 Diyarbakır Dicle Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
26.12.2016 Antalya 09:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 23 35 Ankara ODTÜ
26.12.2016 Antalya 11:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 28 28 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
27.12.2016 Antalya 09:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Manisa Celal Bayar Üniversitesi 24 33 Antalya Akdeniz Üniversitesi
27.12.2016 Antalya 11:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Eskişehir Anadolu Üniversitesi 41 28 İzmir Yaşar Üniversitesi
28.12.2016 Antalya 09:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Ankara ODTÜ 28 31 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
28.12.2016 Antalya 11:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 35 26 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
29.12.2016 Antalya 10:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 41 24 İzmir Yaşar Üniversitesi
29.12.2016 Antalya 12:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Manisa Celal Bayar Üniversitesi 21 33 Ankara ODTÜ
30.12.2016 Antalya 10:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Ankara ODTÜ 33 32 Antalya Akdeniz Üniversitesi
30.12.2016 Antalya 12:00 A.Ü. Mavi Spor Salonu Eskişehir Anadolu Üniversitesi 44 32 Manisa Celal Bayar Üniversitesi

E Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
19.12.2016 İstanbul 16:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 30 37 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
20.12.2016 İstanbul 16:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Özyeğin Üniversitesi 32 38 İstanbul Marmara Üniversitesi
21.12.2016 İstanbul 16:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 28 46 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
21.12.2016 İstanbul 18:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Marmara Üniversitesi 44 34 İstanbul Sabancı Üniversitesi
22.12.2016 İstanbul 18:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 32 39 İstanbul Teknik Üniversitesi
23.12.2016 İstanbul 16:00 Sabancı Ün.Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 36 52 İstanbul Marmara Üniversitesi

F Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.12.2016 Hatay 12:00 Samandağ Kapalı Spor Salonu Adana Çukurova Üniversitesi 23 22 Gaziantep Üniversitesi
27.12.2016 Hatay 14:00 Samandağ Kapalı Spor Salonu Mersin Üniversitesi 29 23 Kayseri Erciyes Üniversitesi
28.12.2016 Hatay 12:00 Samandağ Kapalı Spor Salonu Gaziantep Üniversitesi 21 25 Mersin Üniversitesi
28.12.2016 Hatay 14:00 Samandağ Kapalı Spor Salonu Kayseri Erciyes Üniversitesi 29 27 Adana Çukurova Üniversitesi
29.12.2016 Hatay 12:00 Samandağ Kapalı Spor Salonu Kayseri Erciyes Üniversitesi 38 33 Gaziantep Üniversitesi
29.12.2016 Hatay 14:00 Samandağ Kapalı Spor Salonu Adana Çukurova Üniversitesi 28 28 Mersin Üniversitesi

G Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
26.12.2016 Sivas 12:00 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 29 29 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
26.12.2016 Sivas 14:00 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu Ordu Üniversitesi 27 17 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
27.12.2016 Sivas 12:00 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 20 31 Ordu Üniversitesi
27.12.2016 Sivas 14:00 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 25 43 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
28.12.2016 Sivas 12:00 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 28 37 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
28.12.2016 Sivas 14:00 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 27 22 Ordu Üniversitesi

Final Grubu A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.04.2017 İzmir 14:00 Serdar Yereli Spor Salonu Ankara ODTÜ 38 26 İstanbul Üniversitesi
27.04.2017 İzmir 16:00 Serdar Yereli Spor Salonu İstanbul Marmara Üniversitesi 22 31 Antalya Akdeniz Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 14:00 Serdar Yereli Spor Salonu Ankara ODTÜ 22 30 Antalya Akdeniz Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 16:00 Serdar Yereli Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 25 26 İstanbul Marmara Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 13:00 Serdar Yereli Spor Salonu Ankara ODTÜ 27 26 İstanbul Marmara Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 14:30 Serdar Yereli Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 31 22 İstanbul Üniversitesi

Fnal Grubu B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
27.04.2017 İzmir 10:00 Serdar Yereli Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 25 32 Elazığ Fırat Üniversitesi
27.04.2017 İzmir 12:00 Serdar Yereli Spor Salonu Adıyaman Üniversitesi 30 37 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 12:00 Serdar Yereli Spor Salonu Siirt Üniversitesi 25 28 Elazığ Fırat Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 14:00 Serdar Yereli Spor Salonu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 40 26 Adıyaman Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 10:00 Serdar Yereli Spor Salonu Siirt Üniversitesi 38 33 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 12:00 Serdar Yereli Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 37 30 Adıyaman Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 12:00 Serdar Yereli Spor Salonu Siirt Üniversitesi 24 22 Adıyaman Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 14:00 Serdar Yereli Spor Salonu İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 26 29 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 10:00 Serdar Yereli Spor Salonu Siirt Üniversitesi 27 28 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 11:30 Serdar Yereli Spor Salonu İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 21 35 Elazığ Fırat Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

3. Tur Müsabakaları

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
02.05.2017 İzmir 10:00 Serdar Yereli Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 37 18 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
02.05.2017 İzmir 12:00 Serdar Yereli Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 34 33 Ankara ODTÜ

4. Tur Müsabakaları

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
03.05.2017 İzmir 12:00 Serdar Yereli Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 24 32 Antalya Akdeniz Üniversitesi

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
03.05.2017 İzmir 10:00 Serdar Yereli Spor Salonu Ankara ODTÜ 22 23 İstanbul Yeditepe Üniversitesi