Korumalı Futbol 1. Lig Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
10.12.2016 İstanbul 12:00 Boğaziçi Üniv. Uçaksavar Stadı İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 65 0 İstanbul Okan Üniversitesi
25.12.2016 Bursa 14:00 Uludağ Ü. Çim Saha Bursa Uludağ Üniversitesi 0 20 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
21.01.2017 İstanbul 12:00 Yıldız Teknik Ün. Davutpaşa Kam.S.S. İstanbul Okan Üniversitesi 0 34 Mersin Üniversitesi
21.01.2017 Gazimağusa    13:00 DOĞU AKDENİZ STADI KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 33 19 Ankara Atılım Üniversitesi
28.01.2017 İstanbul 13:00 Boğaziçi Üniv. Uçaksavar Stadı İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 34 0 Mersin Üniversitesi
28.01.2017 Ankara 13:00 ODTÜ Kampüs İçi Saha Ankara Atılım Üniversitesi 7 2 İstanbul Okan Üniversitesi
29.01.2017 Bursa 12:00 Uludağ Ü. Çim Saha Bursa Uludağ Üniversitesi 0 14 KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi
04.02.2017 Mersin 13:00 Mersin Üni. Çiftlikköy Sahası Mersin Üniversitesi 8 34 KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi
05.02.2017 Bursa 13:00 Uludağ Ü. Çim Saha Bursa Uludağ Üniversitesi 6 0 Ankara Atılım Üniversitesi
25.02.2017 Ankara 14:00 ODTÜ Kampüs İçi Saha Ankara Atılım Üniversitesi 0 37 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
26.02.2017 Mersin 13:00 Mersin Üni. Çiftlikköy Sahası Mersin Üniversitesi 8 18 Bursa Uludağ Üniversitesi
18.03.2017 Gazimağusa    13:00 DOĞU AKDENİZ STADI KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 0 7 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
18.03.2017 Mersin 13:00 Çiftlikköy Kampüsü Spor Salonu Mersin Üniversitesi 20 18 Ankara Atılım Üniversitesi
19.03.2017 İstanbul 13:00 Şile İlçe Gençlik Spor Sahası İstanbul Okan Üniversitesi 0 65 Bursa Uludağ Üniversitesi
08.04.2017 Gazimağusa    12:00 DOĞU AKDENİZ STADI KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 19 0 İstanbul Okan Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
10.12.2016 Antalya 14:00 Akdeniz Üniversitesi Futbol Sahası Antalya Akdeniz Üniversitesi 32 0 Denizli Pamukkale Üniversitesi
11.12.2016 Düzce 13:00 Üniversite Salonu Düzce Üniversitesi 13 14 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
11.12.2016 Çanakkale 13:00 Dardanos Yerleşkesi Spor Tesisleri Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 0 27 Ankara Üniversitesi
25.12.2016 Ankara 12:00 Öveçler Çınar Spor Sahası Ankara Üniversitesi 21 0 Antalya Akdeniz Üniversitesi
25.12.2016 Denizli 13:00 Pamukkale Üniversitesi K.Y.K. Sahası Denizli Pamukkale Üniversitesi 26 0 Düzce Üniversitesi
25.12.2016 Kütahya 13:00 YEŞİLAY SAHASI Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 12 16 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
29.01.2017 Ankara 11:00 Gazi Ü. Olimpik Futbol Sh. Ankara Üniversitesi 21 0 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
29.01.2017 Antalya 12:00 Akdeniz Üniversitesi Futbol Sahası Antalya Akdeniz Üniversitesi 58 0 Düzce Üniversitesi
29.01.2017 Çanakkale 13:00 Dardanos Yerleşkesi Spor Tesisleri Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 23 0 Denizli Pamukkale Üniversitesi
25.02.2017 Antalya 11:00 Akdeniz Üniversitesi 1 Nolu Çim Saha Antalya Akdeniz Üniversitesi 18 6 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
25.02.2017 Düzce 19:00 Düzce (ÜniversitesiSL) Düzce Üniversitesi 0 57 Ankara Üniversitesi
26.02.2017 Denizli 13:00 Pamukkale Üniversitesi K.Y.K. Sahası Denizli Pamukkale Üniversitesi 20 0 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
18.03.2017 Antalya 13:00 Akdeniz Üniversitesi Futbol Sahası Antalya Akdeniz Üniversitesi - Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
19.03.2017 13:00 Ankara Üniversitesi 46 6 Denizli Pamukkale Üniversitesi
19.03.2017 Çanakkale 14:00 Dardanos Yerleşkesi Spor Tesisleri Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 16 0 Düzce Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
10.12.2016 Ankara 12:00 Bilkent Üniversitesi Sahası Ankara Bilkent Üniversitesi 19 26 Uluslararası Antalya Üniversitesi
11.12.2016 İstanbul 12:00 Bahçeköy Kampüsü Orman Fak. Futbol Sh. İstanbul Üniversitesi 24 26 Afyon Kocatepe Üniversitesi
11.12.2016 Ankara 14:00 Öveçler Çınar Spor Sahası Ankara TOBB ETÜ 4 0 İzmir Ege Üniversitesi
24.12.2016 Antalya 13:00 Akdeniz Üniversitesi Futbol Sahası Uluslararası Antalya Üniversitesi 20 21 İstanbul Üniversitesi
24.12.2016 İzmir 14:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 14 26 Ankara Bilkent Üniversitesi
14.01.2017 Afyonkarahisar 13:00 Sinan Paşa İlçe Sahası Afyon Kocatepe Üniversitesi 14 12 Ankara TOBB ETÜ
28.01.2017 Ankara 19:00 Öveçler Çınar Spor Sahası Ankara TOBB ETÜ 48 46 Uluslararası Antalya Üniversitesi
29.01.2017 İzmir 12:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 6 44 Afyon Kocatepe Üniversitesi
29.01.2017 Ankara 12:00 Bilkent Üniversitesi Sahası Ankara Bilkent Üniversitesi 0 34 İstanbul Üniversitesi
25.02.2017 Antalya 14:00 Akdeniz Üniversitesi Futbol Sahası Uluslararası Antalya Üniversitesi 0-25 (H) Afyon Kocatepe Üniversitesi
26.02.2017 İstanbul 12:00 Bahçeköy Kampüsü Orman Fak. Futbol Sh. İstanbul Üniversitesi 29 6 İzmir Ege Üniversitesi
26.02.2017 Ankara 13:00 Bilkent Üniversitesi Sahası Ankara Bilkent Üniversitesi 20 28 Ankara TOBB ETÜ
19.03.2017 Afyonkarahisar 13:00 GHSİM SAHASI Afyon Kocatepe Üniversitesi 25-0 (H) Ankara Bilkent Üniversitesi
19.03.2017 İzmir 13:00 Ege Üni Kampüs İçi Büyük SS İzmir Ege Üniversitesi 6 12 Uluslararası Antalya Üniversitesi
19.03.2017 Ankara 19:00 Öveçler Çınar Spor Sahası Ankara TOBB ETÜ 16 25 İstanbul Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
10.12.2016 Muğla 14:00 Muğla (ÜniversitesiSL) Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 0 22 İstanbul Işık Üniversitesi
17.12.2016 İzmir 12:00 Tınaztepe Yerleşkesi Sentetik Atl. Pisti İzmir 9 Eylül Üniversitesi 25-0 (H) İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi
24.12.2016 İstanbul 18:00 Zekeriyaköy Orhan Keçeli Sahası İstanbul Koç Üniversitesi 50 14 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
24.12.2016 İstanbul 19:00 Zekeriyaköy Orhan Keçeli Sahası İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi 8 12 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
25.12.2016 İstanbul 12:00 Şile İlçe Gençlik Spor Sahası İstanbul Işık Üniversitesi 6 24 İzmir 9 Eylül Üniversitesi
28.01.2017 Muğla 14:00 Sıtkı Koçman Üniversitesi Futbol Sahası Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 0 54 İzmir 9 Eylül Üniversitesi
28.01.2017 İstanbul 19:00 Zekeriyaköy Orhan Keçeli Sahası İstanbul Acıbadem Üniversitesi 0 48 İstanbul Işık Üniversitesi
29.01.2017 İstanbul 18:00 Zekeriyaköy Orhan Keçeli Sahası İstanbul Koç Üniversitesi 65 6 İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi
25.02.2017 Muğla 14:00 Sıtkı Koçman Üniversitesi Futbol Sahası Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 22 0 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
26.02.2017 İzmir 12:00 Tınaztepe Futbol Stadı İzmir 9 Eylül Üniversitesi 16 10 İstanbul Koç Üniversitesi
26.02.2017 İstanbul 13:00 Şile İlçe Gençlik Spor Sahası İstanbul Işık Üniversitesi 16 8 İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi
18.03.2017 13:00 İstanbul Acıbadem Üniversitesi 0 25 İzmir 9 Eylül Üniversitesi
18.03.2017 19:00 İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi 25 0 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
19.03.2017 İstanbul 19:00 Zekeriyaköy Orhan Keçeli Sahası İstanbul Koç Üniversitesi 32 8 İstanbul Işık Üniversitesi

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
22.04.2017 Ankara 12:00 Gazi Ü. Olimpik Futbol Sh. Ankara Üniversitesi 3 39 İzmir 9 Eylül Üniversitesi
22.04.2017 İstanbul 13:00 Boğaziçi Üniv. Uçaksavar Stadı İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 22 8 Afyon Kocatepe Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 14:00 ATATÜRK SP.KOMP. 1 NOLU YAN SAHA İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 18 17 İzmir 9 Eylül Üniversitesi

Üçüncülük - Dördüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 11:00 ATATÜRK SP.KOMP. 1 NOLU YAN SAHA Ankara Üniversitesi 10 18 Afyon Kocatepe Üniversitesi