Korumalı Futbol Süper Lig Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
17.12.2016 İstanbul 13:00 Yıldız Teknik Ün. Davutpaşa Kam.S.S. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi 9 16 İstanbul Teknik Üniversitesi
18.12.2016 Sakarya 14:00 Sakarya Ü. Besyo Çim Saha Sakarya Üniversitesi 14 6 Ankara Hacettepe Üniversitesi
22.01.2017 Ankara 13:00 Hacettepe Beytepe Kampüsü Ankara Hacettepe Üniversitesi 23 21 İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi
22.01.2017 İstanbul 19:00 İTÜ Stadyumu Maslak İstanbul Teknik Üniversitesi 7 14 Sakarya Üniversitesi
05.02.2017 Sakarya 14:00 Sakarya Ü. Besyo Çim Saha Sakarya Üniversitesi 27 7 İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi
05.02.2017 İstanbul 18:00 İTÜ Stadyumu Maslak İstanbul Teknik Üniversitesi 33 13 Ankara Hacettepe Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
18.12.2016 İstanbul 13:00 ANADOLU HİSARI SAHASI İstanbul Yeditepe Üniversitesi 6 0 İzmir Ekonomi Üniversitesi
18.12.2016 Ankara 13:00 ODTÜ Stadyum Ankara ODTÜ 26 14 Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi
22.01.2017 İzmir 13:00 Balçova Spor Tesisi Futbol Sh. İzmir Ekonomi Üniversitesi 7 27 Ankara ODTÜ
22.01.2017 İstanbul 18:00 Yeditepe Ün.Spor Salonu Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi 0-25 (H) İstanbul Yeditepe Üniversitesi
04.02.2017 İstanbul 13:00 ANADOLU HİSARI SAHASI İstanbul Yeditepe Üniversitesi 41 14 Ankara ODTÜ
05.02.2017 Ankara 18:00 Altındağ Spor Salonu Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi 24 0 İzmir Ekonomi Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
18.12.2016 Ankara 12:00 Gazi Ü. Olimpik Futbol Sh. Ankara Gazi Üniversitesi 19 7 Kocaeli Üniversitesi
18.12.2016 Eskişehir 18:00 Muttalip Spor Kompleksi Eskişehir Anadolu Üniversitesi 36 0 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
21.01.2017 Kocaeli 11:30 Avni Kalkavan Stadı Kocaeli Üniversitesi 3 49 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
22.01.2017 İstanbul 14:00 ANADOLU HİSARI SAHASI İstanbul Özyeğin Üniversitesi 0 12 Ankara Gazi Üniversitesi
04.02.2017 Eskişehir 20:00 Behiç Erkin Sahası Eskişehir Anadolu Üniversitesi 28 14 Ankara Gazi Üniversitesi
05.02.2017 Kocaeli 12:00 Avni Kalkavan Stadı Kocaeli Üniversitesi 7 21 İstanbul Özyeğin Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
17.12.2016 Isparta 13:00 30 Ağustos Stadyumu Isparta S. Demirel Üniversitesi 37 6 Ankara Başkent Üniversitesi
17.12.2016 İzmir 18:00 ATATÜRK SP.KOMP. 1 NOLU YAN SAHA İzmir Yaşar Üniversitesi 7 10 İstanbul Bilgi Üniversitesi
21.01.2017 Ankara 13:00 Gölbaşı Patalya Tesisleri Ankara Başkent Üniversitesi 6 29 İzmir Yaşar Üniversitesi
21.01.2017 İstanbul 14:00 Alibeyköy Sahası Kağıthane İstanbul Bilgi Üniversitesi 13 12 Isparta S. Demirel Üniversitesi
04.02.2017 Isparta 12:00 30 Ağustos Stadyumu Isparta S. Demirel Üniversitesi 29 27 İzmir Yaşar Üniversitesi
04.02.2017 İstanbul 14:00 Alibeyköy Sahası Kağıthane İstanbul Bilgi Üniversitesi 40 2 Ankara Başkent Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 14:00 ATATÜRK SP.KOMP. 1 NOLU YAN SAHA Sakarya Üniversitesi 42 12 Eskişehir Anadolu Üniversitesi

Üçüncülük Grubu Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 11:00 ATATÜRK SP.KOMP. 1 NOLU YAN SAHA Ankara Gazi Üniversitesi 24 30 İstanbul Teknik Üniversitesi