Ragbi Bayanlar Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.03.2017 Antalya 10:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Ankara ODTÜ 5 19 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 11:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Konya Selçuk Üniversitesi 17 0 Bartın Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 15:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 41 0 Bartın Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 14:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 0 15 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 15:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Anadolu Üniversitesi 41 0 Bartın Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 16:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Konya Selçuk Üniversitesi 5 20 Ankara ODTÜ
11.03.2017 Antalya 10:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Ankara ODTÜ 0 33 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 14:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Konya Selçuk Üniversitesi 0 15 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 14:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Ankara ODTÜ 19 0 Bartın Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 16:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Konya Selçuk Üniversitesi 0 10 Eskişehir Anadolu Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.03.2017 Antalya 13:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Edirne Trakya Üniversitesi 17 5 Ankara Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 13:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Ankara Hacettepe Üniversitesi 10 14 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 10:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Edirne Trakya Üniversitesi 15 0 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 10:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Ankara Üniversitesi 33 0 Ankara Hacettepe Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 10:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi 7 0 Ankara Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 10:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Edirne Trakya Üniversitesi 27 0 Ankara Hacettepe Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

Final Grubu Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 11:45 Ege Üniversitesi Çim Saha Eskişehir Anadolu Üniversitesi 22 7 Edirne Trakya Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 13:45 Ege Üniversitesi Çim Saha Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 7 12 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 15:45 Ege Üniversitesi Çim Saha Eskişehir Anadolu Üniversitesi 48 0 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 11:00 Ege Üniversitesi Çim Saha Manisa Celal Bayar Üniversitesi 7 22 Edirne Trakya Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 11:30 Ege Üniversitesi Çim Saha Eskişehir Anadolu Üniversitesi 27 5 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 14:30 Ege Üniversitesi Çim Saha Edirne Trakya Üniversitesi 14 10 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi