Ragbi Erkekler Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.03.2017 Antalya 10:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 27 0 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 10:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Bilgi Üniversitesi 14 40 Edirne Trakya Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 10:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Ankara Hacettepe Üniversitesi 10 12 İstanbul Koç Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 14:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Bilgi Üniversitesi 12 12 Ankara Hacettepe Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 14:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 22 22 İstanbul Koç Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 11:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 24 12 Edirne Trakya Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 11:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Edirne Trakya Üniversitesi 14 5 Ankara Hacettepe Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 14:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 0 33 İstanbul Bilgi Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 14:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 37 0 İstanbul Koç Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 16:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Koç Üniversitesi 7 12 İstanbul Bilgi Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 11:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Edirne Trakya Üniversitesi 47 0 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 11:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 31 7 Ankara Hacettepe Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 13:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 31 0 İstanbul Bilgi Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 14:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Koç Üniversitesi 0 17 Edirne Trakya Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 15:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Ankara Hacettepe Üniversitesi 5 5 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.03.2017 Antalya 11:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Anadolu Üniversitesi 46 0 Necmettin Erbakan Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 11:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Konya Selçuk Üniversitesi 0 12 Bartın Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 11:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Kültür Üniversitesi 38 0 İstanbul Ayvansaray Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 15:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Konya Selçuk Üniversitesi 10 7 İstanbul Kültür Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 15:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Necmettin Erbakan Üniversitesi 24 0 İstanbul Ayvansaray Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 10:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Anadolu Üniversitesi 27 0 Bartın Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 10:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Necmettin Erbakan Üniversitesi 0 22 Konya Selçuk Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 13:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Anadolu Üniversitesi 77 0 İstanbul Ayvansaray Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 13:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Bartın Üniversitesi 26 12 İstanbul Kültür Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 15:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Bartın Üniversitesi 33 0 Necmettin Erbakan Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 11:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Kültür Üniversitesi 38 0 Necmettin Erbakan Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 11:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 0 76 Konya Selçuk Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 14:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Anadolu Üniversitesi 36 0 İstanbul Kültür Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 15:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Anadolu Üniversitesi 22 0 Konya Selçuk Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 15:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 5 22 Bartın Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
09.03.2017 Antalya 14:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 0 24 Ankara ODTÜ
09.03.2017 Antalya 14:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 0 25 Ankara Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 15:45 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Üniversitesi 33 0 Ankara Üniversitesi
09.03.2017 Antalya 16:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 0 26 Ankara ODTÜ
10.03.2017 Antalya 11:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 5 10 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
10.03.2017 Antalya 11:15 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri İstanbul Üniversitesi 12 0 Ankara ODTÜ
10.03.2017 Antalya 15:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Ankara ODTÜ 12 10 Ankara Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 10:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 0 33 İstanbul Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 13:30 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 0 27 İstanbul Üniversitesi
11.03.2017 Antalya 15:00 Limak Arcadia Otel Spor Tesisleri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 10 14 Ankara Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

Final Grubu Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 09:30 Ege Üniversitesi Çim Saha İstanbul Üniversitesi 27 12 Bartın Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 10:15 Ege Üniversitesi Çim Saha Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 22 0 Edirne Trakya Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 11:00 Ege Üniversitesi Çim Saha Eskişehir Anadolu Üniversitesi 28 7 Ankara ODTÜ
29.04.2017 İzmir 12:30 Ege Üniversitesi Çim Saha Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 19 19 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 14:15 Ege Üniversitesi Çim Saha Bartın Üniversitesi 33 5 Ankara ODTÜ
29.04.2017 İzmir 15:00 Ege Üniversitesi Çim Saha İstanbul Üniversitesi 15 10 Edirne Trakya Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 16:30 Ege Üniversitesi Çim Saha Bartın Üniversitesi 24 0 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 17:15 Ege Üniversitesi Çim Saha Edirne Trakya Üniversitesi 12 26 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 17:45 Ege Üniversitesi Çim Saha İstanbul Üniversitesi 24 14 Ankara ODTÜ
30.04.2017 İzmir 09:30 Ege Üniversitesi Çim Saha Ankara ODTÜ 26 14 Edirne Trakya Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 10:00 Ege Üniversitesi Çim Saha İstanbul Üniversitesi 0 5 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 10:30 Ege Üniversitesi Çim Saha Eskişehir Anadolu Üniversitesi 14 12 Bartın Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 12:00 Ege Üniversitesi Çim Saha Edirne Trakya Üniversitesi 5 10 Bartın Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 13:30 Ege Üniversitesi Çim Saha Ankara ODTÜ 5 26 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 14:00 Ege Üniversitesi Çim Saha İstanbul Üniversitesi 17 24 Eskişehir Anadolu Üniversitesi