Su Topu Erkekler Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

İstanbul A (5 Takımlı) Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
21.02.2017 İstanbul 10:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Koç Üniversitesi 10 8 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
21.02.2017 İstanbul 12:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 9 7 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
22.02.2017 İstanbul 11:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 6 19 İstanbul Okan Üniversitesi
22.02.2017 İstanbul 13:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 26 4 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
23.02.2017 İstanbul 10:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Boğaziçi Üniversitesi 3 21 İstanbul Koç Üniversitesi
23.02.2017 İstanbul 12:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Okan Üniversitesi 18 17 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
24.02.2017 İstanbul 11:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Yeditepe Üniversitesi 13 7 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
24.02.2017 İstanbul 12:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Koç Üniversitesi 8 15 İstanbul Okan Üniversitesi
25.02.2017 İstanbul 13:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Okan Üniversitesi 15 2 İstanbul Boğaziçi Üniversitesi
25.02.2017 İstanbul 14:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 2 12 İstanbul Koç Üniversitesi

İstanbul B (4 Takımlı) Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
21.02.2017 İstanbul 11:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Marmara Üniversitesi 13 5 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
21.02.2017 İstanbul 13:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi 11 8 İstanbul Teknik Üniversitesi
22.02.2017 İstanbul 10:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Teknik Üniversitesi 9 13 İstanbul Marmara Üniversitesi
22.02.2017 İstanbul 12:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Özyeğin Üniversitesi 12 9 İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi
23.02.2017 İstanbul 11:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Marmara Üniversitesi 10 0 İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi
23.02.2017 İstanbul 13:00 Ataköy Yüzme Havuzu İstanbul Özyeğin Üniversitesi 20 9 İstanbul Teknik Üniversitesi

Anadolu A (5 Takımlı) Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
07.03.2017 Ankara 13:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu KKTC Girne Amerikan Üniversitesi 5 18 Çorum Hitit Üniversitesi
07.03.2017 Ankara 16:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Ankara ODTÜ 21 1 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
08.03.2017 Ankara 15:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 11 6 Isparta S. Demirel Üniversitesi
08.03.2017 Ankara 16:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Çorum Hitit Üniversitesi 4 21 Ankara ODTÜ
09.03.2017 Ankara 14:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Isparta S. Demirel Üniversitesi 1 14 Çorum Hitit Üniversitesi
09.03.2017 Ankara 15:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Ankara ODTÜ 22 2 KKTC Girne Amerikan Üniversitesi
10.03.2017 Ankara 13:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Çorum Hitit Üniversitesi 28 8 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
10.03.2017 Ankara 14:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu KKTC Girne Amerikan Üniversitesi 8 10 Isparta S. Demirel Üniversitesi
11.03.2017 Ankara 13:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 10 4 KKTC Girne Amerikan Üniversitesi
11.03.2017 Ankara 14:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Isparta S. Demirel Üniversitesi 1 27 Ankara ODTÜ

Anadolu B (4 Takımlı) Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
07.03.2017 Ankara 14:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu İzmir Ege Üniversitesi 28 1 Malatya İnönü Üniversitesi
07.03.2017 Ankara 15:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Ankara Bilkent Üniversitesi 10 12 Gaziantep Üniversitesi
08.03.2017 Ankara 13:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Malatya İnönü Üniversitesi 2 17 Ankara Bilkent Üniversitesi
08.03.2017 Ankara 14:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Gaziantep Üniversitesi 1 39 İzmir Ege Üniversitesi
09.03.2017 Ankara 13:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Gaziantep Üniversitesi 26 1 Malatya İnönü Üniversitesi
09.03.2017 Ankara 16:00 ODTÜ Kampüsü Yüzme Havuzu Ankara Bilkent Üniversitesi 1 29 İzmir Ege Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.04.2017 İzmir 09:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Okan Üniversitesi 13 2 Gaziantep Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 10:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Özyeğin Üniversitesi 9 3 Ankara ODTÜ
28.04.2017 İzmir 16:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Okan Üniversitesi 2 14 Ankara ODTÜ
28.04.2017 İzmir 17:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri Gaziantep Üniversitesi 5 22 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 10:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri Ankara ODTÜ 11 3 Gaziantep Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 12:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Okan Üniversitesi 22 11 İstanbul Özyeğin Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.04.2017 İzmir 11:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Marmara Üniversitesi 22 1 Çorum Hitit Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 18:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Marmara Üniversitesi 20 8 İzmir Ege Üniversitesi
28.04.2017 İzmir 19:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri Çorum Hitit Üniversitesi 3 18 İstanbul Koç Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 09:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İzmir Ege Üniversitesi 25 2 Çorum Hitit Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 11:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Marmara Üniversitesi 9 9 İstanbul Koç Üniversitesi

3. Tur Müsabakaları

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 19:00 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Okan Üniversitesi 16 15 İzmir Ege Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 20:30 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Marmara Üniversitesi 16 8 İstanbul Özyeğin Üniversitesi

4. Tur Müsabakaları

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 10:30 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İzmir Ege Üniversitesi 15 11 İstanbul Özyeğin Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
30.04.2017 İzmir 11:30 Alsancak Atatürk Yüzme Tesisleri İstanbul Okan Üniversitesi 13 19 İstanbul Marmara Üniversitesi