Voleybol Bayanlar Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 İstanbul 10:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 0 3 İstanbul Sabancı Üniversitesi
06.12.2016 İstanbul 12:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 0 3 İstanbul Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 10:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 3 0 İstanbul Okan Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 12:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 3 0 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 10:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 3 0 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 12:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 0 3 İstanbul Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Tokat 10:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 3 0 Ordu Üniversitesi
06.12.2016 Tokat 12:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 0 3 Giresun Üniversitesi
07.12.2016 Tokat 10:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Giresun Üniversitesi 1 3 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
07.12.2016 Tokat 12:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Ordu Üniversitesi 3 0 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
08.12.2016 Tokat 10:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 3 0 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
08.12.2016 Tokat 12:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Giresun Üniversitesi 3 0 Ordu Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Giresun 10:00 Espiye Spor Salonu Erzincan Üniversitesi 3 0 Gümüşhane Üniversitesi
06.12.2016 Giresun 12:00 Espiye Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 0 Munzur Üniversitesi
07.12.2016 Giresun 10:00 Espiye Spor Salonu Munzur Üniversitesi 0 3 Erzincan Üniversitesi
07.12.2016 Giresun 12:00 Espiye Spor Salonu Gümüşhane Üniversitesi 0 3 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
08.12.2016 Giresun 12:00 Espiye Spor Salonu Erzincan Üniversitesi 1 3 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
08.12.2016 Giresun 12:00 Espiye Spor Salonu Munzur Üniversitesi 0 3 Gümüşhane Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Ankara 11:00 Beştepe Spor Salonu Ankara Başkent Üniversitesi 3 0 Ankara ODTÜ
06.12.2016 Ankara 13:00 Beştepe Spor Salonu Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 3 0 Düzce Üniversitesi
07.12.2016 Ankara 11:00 Beştepe Spor Salonu Ankara ODTÜ 3 0 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
07.12.2016 Ankara 13:00 Beştepe Spor Salonu Düzce Üniversitesi 0 3 Ankara Başkent Üniversitesi
08.12.2016 Ankara 11:00 Beştepe Spor Salonu Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 0 3 Ankara Başkent Üniversitesi
08.12.2016 Ankara 13:00 Beştepe Spor Salonu Ankara ODTÜ 3 0 Düzce Üniversitesi

E Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Kahramanmaraş 11:00 Kahramanmaraş Osman Sayın S.S Kilis 7 Aralık Üniversitesi 0 3 Gaziantep Üniversitesi
07.12.2016 Kahramanmaraş 11:00 Kahramanmaraş Osman Sayın S.S Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 3 0 Kilis 7 Aralık Üniversitesi
08.12.2016 Kahramanmaraş 11:00 Kahramanmaraş Osman Sayın S.S Gaziantep Üniversitesi 3 0 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

F Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Rize 14:00 Yenişehir Salonu Kars Kafkas Üniversitesi 0 3 Erzurum Atatürk Üniversitesi
07.12.2016 Rize 14:00 Yenişehir Salonu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 0 3 Kars Kafkas Üniversitesi
08.12.2016 Rize 13:00 İyidere Salonurize Erzurum Atatürk Üniversitesi 3 0 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

G Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 İstanbul 10:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Teknik Üniversitesi 2 3 İstanbul Koç Üniversitesi
06.12.2016 İstanbul 12:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Acıbadem Üniversitesi 0 3 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 10:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Özyeğin Üniversitesi 3 0 İstanbul Teknik Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 12:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Koç Üniversitesi 3 0 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 10:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Koç Üniversitesi 3 0 İstanbul Acıbadem Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 12:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Özyeğin Üniversitesi 3 0 İstanbul Koç Üniversitesi

H Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Yalova 14:30 Yalova 90. Yıl S.S İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 3 0 İstanbul MEF Üniversitesi
07.12.2016 Yalova 13:00 Yalova 90. Yıl S.S Kocaeli Üniversitesi 3 0 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
08.12.2016 Yalova 10:30 Yalova 90. Yıl S.S İstanbul MEF Üniversitesi 0 3 Kocaeli Üniversitesi

I Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Karabük 11:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Sinop Üniversitesi 3 0 Çankırı Karatekin Üniversitesi
06.12.2016 Karabük 13:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Çorum Hitit Üniversitesi 3 1 Kastamonu Üniversitesi
07.12.2016 Karabük 11:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Kastamonu Üniversitesi 3 0 Sinop Üniversitesi
07.12.2016 Karabük 13:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Çankırı Karatekin Üniversitesi 0 3 Çorum Hitit Üniversitesi
08.12.2016 Karabük 10:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Sinop Üniversitesi 0 3 Çorum Hitit Üniversitesi
08.12.2016 Karabük 12:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Kastamonu Üniversitesi 3 0 Çankırı Karatekin Üniversitesi

J Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Diyarbakır 12:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Siirt Üniversitesi 2 3 Şanlıurfa Harran Üniversitesi
07.12.2016 Diyarbakır 12:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Mardin Artuklu Üniversitesi 0 3 Siirt Üniversitesi
08.12.2016 Diyarbakır 12:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Şanlıurfa Harran Üniversitesi 3 1 Mardin Artuklu Üniversitesi

K Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Malatya 12:00 Üniversite Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 0 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
07.12.2016 Malatya 12:00 Malatya (ÜniversitesiSL) Adıyaman Üniversitesi 1 3 Elazığ Fırat Üniversitesi
08.12.2016 Malatya 12:00 Üniversite Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 0 3 Adıyaman Üniversitesi

L Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Aydın 14:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 3 0 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
06.12.2016 Aydın 16:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Denizli Pamukkale Üniversitesi 3 2 Isparta S. Demirel Üniversitesi
07.12.2016 Aydın 14:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Isparta S. Demirel Üniversitesi 0 3 İzmir Yaşar Üniversitesi
07.12.2016 Aydın 16:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3 0 Denizli Pamukkale Üniversitesi
08.12.2016 Aydın 14:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 3 0 Denizli Pamukkale Üniversitesi
08.12.2016 Aydın 16:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Isparta S. Demirel Üniversitesi 0 3 Manisa Celal Bayar Üniversitesi

M Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Aksaray 12:00 Atatürk Spor Salonu Kayseri Erciyes Üniversitesi 0 3 Antalya Akdeniz Üniversitesi
06.12.2016 Aksaray 14:00 Atatürk Spor Salonu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 0 3 KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi
07.12.2016 Aksaray 12:00 Atatürk Spor Salonu KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 1 3 Kayseri Erciyes Üniversitesi
07.12.2016 Aksaray 14:00 Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 0 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
08.12.2016 Aksaray 10:00 Atatürk Spor Salonu Kayseri Erciyes Üniversitesi 3 0 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
08.12.2016 Aksaray 12:00 Atatürk Spor Salonu KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 0 3 Antalya Akdeniz Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Bursa 11:00 Cengiz Göllü Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 3 0 Kastamonu Üniversitesi
28.02.2017 Bursa 13:00 Cengiz Göllü Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 3 1 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
01.03.2017 Bursa 11:00 Cengiz Göllü Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 3 2 İstanbul Özyeğin Üniversitesi
01.03.2017 Bursa 13:00 Cengiz Göllü Spor Salonu Kastamonu Üniversitesi 0 3 İstanbul Üniversitesi
02.03.2017 Bursa 11:00 Cengiz Göllü Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 0 3 İstanbul Üniversitesi
02.03.2017 Bursa 13:00 Cengiz Göllü Spor Salonu İstanbul Özyeğin Üniversitesi 3 0 Kastamonu Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Afyonkarahisar 10:00 Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 1 Ankara Başkent Üniversitesi
28.02.2017 Afyonkarahisar 11:30 Atatürk Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 3 0 Çorum Hitit Üniversitesi
01.03.2017 Afyonkarahisar 10:00 Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 0 Çorum Hitit Üniversitesi
01.03.2017 Afyonkarahisar 11:30 Atatürk Spor Salonu Ankara Başkent Üniversitesi 1 3 İzmir Yaşar Üniversitesi
02.03.2017 Afyonkarahisar 10:00 Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 0 3 İzmir Yaşar Üniversitesi
02.03.2017 Afyonkarahisar 11:30 Atatürk Spor Salonu Çorum Hitit Üniversitesi 1 3 Ankara Başkent Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Artvin 11:00 Merkez Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 3 0 Erzurum Atatürk Üniversitesi
28.02.2017 Artvin 13:00 Merkez Spor Salonu Giresun Üniversitesi 3 0 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
01.03.2017 Artvin 11:00 Merkez Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 0 3 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
01.03.2017 Artvin 13:00 Merkez Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 0 3 Giresun Üniversitesi
02.03.2017 Artvin 10:00 Merkez Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 1 3 Giresun Üniversitesi
02.03.2017 Artvin 12:00 Merkez Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 1 3 Erzurum Atatürk Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Malatya 14:00 Üniversite Salonu Şanlıurfa Harran Üniversitesi 2 3 Siirt Üniversitesi
28.02.2017 Malatya 16:00 Üniversite Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 2 Gaziantep Üniversitesi
01.03.2017 Malatya 10:00 Üniversite Salonu Gaziantep Üniversitesi 3 0 Şanlıurfa Harran Üniversitesi
01.03.2017 Malatya 12:00 Üniversite Salonu Siirt Üniversitesi 0 3 Elazığ Fırat Üniversitesi
02.03.2017 Malatya 14:00 Üniversite Salonu Şanlıurfa Harran Üniversitesi 0 3 Elazığ Fırat Üniversitesi
02.03.2017 Malatya 16:00 Üniversite Salonu Gaziantep Üniversitesi 3 0 Siirt Üniversitesi

3. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 10:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 0 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 16:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Giresun Üniversitesi 3 1 Gaziantep Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 13:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Gaziantep Üniversitesi 3 2 Elazığ Fırat Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 17:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 1 3 Giresun Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 11:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Gaziantep Üniversitesi 3 0 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 15:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 2 Giresun Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 12:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 3 1 Kocaeli Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 14:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 3 0 Antalya Akdeniz Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 11:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 0 3 İstanbul Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 15:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 1 3 İzmir Yaşar Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 13:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 1 3 Kocaeli Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 17:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 2 3 İzmir Yaşar Üniversitesi

4. Tur Müsabakaları

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
03.05.2017 İzmir 15:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Giresun Üniversitesi 0 3 İstanbul Üniversitesi
03.05.2017 İzmir 17:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu İzmir Yaşar Üniversitesi 3 1 Elazığ Fırat Üniversitesi

5. Tur Müsabakaları

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
04.05.2017 İzmir 14:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Giresun Üniversitesi 3 2 Elazığ Fırat Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
04.05.2017 İzmir 16:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 3 0 İzmir Yaşar Üniversitesi