Voleybol Erkekler Fikstürü

1. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 İstanbul 14:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 0 3 İstanbul Üniversitesi
06.12.2016 İstanbul 16:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Piri Reis Üniversitesi 3 2 İstanbul Sabancı Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 14:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 3 0 İstanbul Okan Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 16:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 3 0 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 14:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Okan Üniversitesi 0 3 İstanbul Piri Reis Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 16:00 50. Yıl Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 0 3 İstanbul Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Tokat 14:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Ordu Üniversitesi 1 3 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
06.12.2016 Tokat 16:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 0 3 Giresun Üniversitesi
07.12.2016 Tokat 14:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Giresun Üniversitesi 3 0 Ordu Üniversitesi
07.12.2016 Tokat 16:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Samsun 19 Mayıs Üniversitesi 3 2 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
08.12.2016 Tokat 14:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Ordu Üniversitesi 2 3 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
08.12.2016 Tokat 16:00 Tokat Hüseyin Akbaş S.S Giresun Üniversitesi 3 0 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Giresun 14:00 Espiye Spor Salonu Erzincan Üniversitesi 0 3 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
06.12.2016 Giresun 16:00 Espiye Spor Salonu Gümüşhane Üniversitesi 3 0 Munzur Üniversitesi
07.12.2016 Giresun 14:00 Espiye Spor Salonu Munzur Üniversitesi 0 3 Erzincan Üniversitesi
07.12.2016 Giresun 16:00 Espiye Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 0 Gümüşhane Üniversitesi
08.12.2016 Giresun 12:00 Espiye Spor Salonu Erzincan Üniversitesi 3 1 Gümüşhane Üniversitesi
08.12.2016 Giresun 13:30 Espiye Spor Salonu Munzur Üniversitesi 0 3 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Ankara 15:00 Beştepe Spor Salonu Ankara ODTÜ 3 1 Ankara Başkent Üniversitesi
06.12.2016 Ankara 17:00 Beştepe Spor Salonu Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi 0 3 Düzce Üniversitesi
07.12.2016 Ankara 15:00 Beştepe Spor Salonu Düzce Üniversitesi 3 0 Ankara ODTÜ
07.12.2016 Ankara 17:00 Beştepe Spor Salonu Ankara Başkent Üniversitesi 3 0 Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi
08.12.2016 Ankara 15:00 Beştepe Spor Salonu Ankara ODTÜ 3 1 Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi
08.12.2016 Ankara 17:00 Beştepe Spor Salonu Düzce Üniversitesi 3 0 Ankara Başkent Üniversitesi

E Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Kahramanmaraş 14:00 Kahramanmaraş Osman Sayın S.S Kilis 7 Aralık Üniversitesi 0 3 Gaziantep Üniversitesi
07.12.2016 Kahramanmaraş 14:00 Kahramanmaraş Osman Sayın S.S Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 3 0 Kilis 7 Aralık Üniversitesi
08.12.2016 Kahramanmaraş 14:00 Kahramanmaraş Osman Sayın S.S Gaziantep Üniversitesi 3 0 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

F Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Rize 11:00 Yenişehir Salonu Kars Kafkas Üniversitesi 3 2 Artvin Çoruh Üniversitesi
06.12.2016 Rize 12:30 Yenişehir Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 3 0 Erzurum Teknik Üniversitesi
07.12.2016 Rize 11:00 Yenişehir Salonu Erzurum Teknik Üniversitesi 1 3 Kars Kafkas Üniversitesi
07.12.2016 Rize 12:30 Yenişehir Salonu Artvin Çoruh Üniversitesi 1 3 Erzurum Atatürk Üniversitesi
08.12.2016 Rize 10:00 İyidere Salonurize Kars Kafkas Üniversitesi 0 3 Erzurum Atatürk Üniversitesi
08.12.2016 Rize 11:30 İyidere Salonurize Artvin Çoruh Üniversitesi 3 0 Erzurum Teknik Üniversitesi

G Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 İstanbul 14:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Doğuş Üniversitesi 0 3 İstanbul Teknik Üniversitesi
06.12.2016 İstanbul 16:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Koç Üniversitesi 1 3 İstanbul Gelişim Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 14:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Gelişim Üniversitesi 3 0 İstanbul Doğuş Üniversitesi
07.12.2016 İstanbul 16:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Koç Üniversitesi 3 1 İstanbul Koç Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 14:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Doğuş Üniversitesi 0 3 İstanbul Koç Üniversitesi
08.12.2016 İstanbul 16:00 Bahçelievler S.H.Ç.E.K. İstanbul Gelişim Üniversitesi 3 0 İstanbul Teknik Üniversitesi

H Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Balıkesir 13:00 Balıkesir Üniversitesi Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 2 3 Bursa Teknik Üniversitesi
06.12.2016 Balıkesir 15:00 Balıkesir Üniversitesi Salonu Eskişehir Anadolu Üniversitesi 3 0 Yalova Üniversitesi
07.12.2016 Balıkesir 14:00 Balıkesir Üniversitesi Salonu Yalova Üniversitesi 2 3 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
07.12.2016 Balıkesir 16:00 Balıkesir Üniversitesi Salonu Bursa Teknik Üniversitesi 0 3 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
08.12.2016 Balıkesir 11:00 Balıkesir Üniversitesi Salonu Yalova Üniversitesi 0 3 Bursa Teknik Üniversitesi
08.12.2016 Balıkesir 13:00 Balıkesir Üniversitesi Salonu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 0 3 Eskişehir Anadolu Üniversitesi

I Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Karabük 15:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Sinop Üniversitesi 1 3 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi
06.12.2016 Karabük 17:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Çorum Hitit Üniversitesi 3 1 Kastamonu Üniversitesi
07.12.2016 Karabük 15:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Kastamonu Üniversitesi 3 0 Sinop Üniversitesi
07.12.2016 Karabük 17:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 1 3 Çorum Hitit Üniversitesi
08.12.2016 Karabük 14:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Sinop Üniversitesi 0 3 Çorum Hitit Üniversitesi
08.12.2016 Karabük 16:00 Gökşen Yücel Spor Salonu Kastamonu Üniversitesi 0 3 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi

J Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Diyarbakır 14:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Mardin Artuklu Üniversitesi 0 3 Bitlis Eren Üniversitesi
06.12.2016 Diyarbakır 16:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Bingöl Üniversitesi 0 3 Siirt Üniversitesi
07.12.2016 Diyarbakır 14:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Siirt Üniversitesi 3 0 Mardin Artuklu Üniversitesi
07.12.2016 Diyarbakır 16:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Bitlis Eren Üniversitesi 1 3 Bingöl Üniversitesi
08.12.2016 Diyarbakır 14:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Mardin Artuklu Üniversitesi 0 3 Bingöl Üniversitesi
08.12.2016 Diyarbakır 16:00 Dicle Üni. Kampüs İçi Büyük S.S. Siirt Üniversitesi 3 0 Bitlis Eren Üniversitesi

K Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Malatya 14:00 Üniversite Salonu Adana Çukurova Üniversitesi 0 3 Elazığ Fırat Üniversitesi
06.12.2016 Malatya 16:00 Üniversite Salonu Adıyaman Üniversitesi 0 3 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
07.12.2016 Malatya 14:00 Üniversite Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 3 0 Adana Çukurova Üniversitesi
07.12.2016 Malatya 16:00 Üniversite Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 0 Adıyaman Üniversitesi
08.12.2016 Malatya 14:00 Üniversite Salonu Adana Çukurova Üniversitesi 3 0 Adıyaman Üniversitesi
08.12.2016 Malatya 16:00 Üniversite Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 3 1 Elazığ Fırat Üniversitesi

L Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Aydın 10:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 1 3 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
06.12.2016 Aydın 12:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Isparta S. Demirel Üniversitesi 3 0 Denizli Pamukkale Üniversitesi
07.12.2016 Aydın 10:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Denizli Pamukkale Üniversitesi 0 3 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
07.12.2016 Aydın 12:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Manisa Celal Bayar Üniversitesi 2 3 Isparta S. Demirel Üniversitesi
08.12.2016 Aydın 10:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 1 3 Isparta S. Demirel Üniversitesi
08.12.2016 Aydın 12:00 Celal Bayar Ünv. Atatürk Spor Salonu Denizli Pamukkale Üniversitesi 3 2 Manisa Celal Bayar Üniversitesi

M Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
06.12.2016 Aksaray 16:00 Atatürk Spor Salonu KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 0 3 Antalya Akdeniz Üniversitesi
06.12.2016 Aksaray 18:00 Atatürk Spor Salonu KTO Karatay Üniversitesi 0 3 Kayseri Erciyes Üniversitesi
07.12.2016 Aksaray 16:00 Atatürk Spor Salonu Kayseri Erciyes Üniversitesi 3 0 KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi
07.12.2016 Aksaray 18:00 Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 0 KTO Karatay Üniversitesi
08.12.2016 Aksaray 14:00 Atatürk Spor Salonu KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi 3 0 KTO Karatay Üniversitesi
08.12.2016 Aksaray 16:00 Atatürk Spor Salonu Kayseri Erciyes Üniversitesi 0 3 Antalya Akdeniz Üniversitesi

2. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Bursa 15:00 Cengiz Göllü Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 3 2 İstanbul Gelişim Üniversitesi
28.02.2017 Bursa 17:00 Cengiz Göllü Spor Salonu Düzce Üniversitesi 3 0 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
01.03.2017 Bursa 15:00 Cengiz Göllü Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 3 0 Manisa Celal Bayar Üniversitesi
01.03.2017 Bursa 17:00 Cengiz Göllü Spor Salonu İstanbul Gelişim Üniversitesi 3 2 Düzce Üniversitesi
02.03.2017 Bursa 15:00 Cengiz Göllü Spor Salonu İstanbul Üniversitesi 1 3 Düzce Üniversitesi
02.03.2017 Bursa 17:00 Cengiz Göllü Spor Salonu Manisa Celal Bayar Üniversitesi 0 3 İstanbul Gelişim Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Afyonkarahisar 13:00 Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 2 Çorum Hitit Üniversitesi
28.02.2017 Afyonkarahisar 14:30 Atatürk Spor Salonu Isparta S. Demirel Üniversitesi 1 3 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
01.03.2017 Afyonkarahisar 13:00 Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 2 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
01.03.2017 Afyonkarahisar 14:30 Atatürk Spor Salonu Çorum Hitit Üniversitesi 3 1 Isparta S. Demirel Üniversitesi
02.03.2017 Afyonkarahisar 13:00 Atatürk Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 1 Isparta S. Demirel Üniversitesi
02.03.2017 Afyonkarahisar 14:30 Atatürk Spor Salonu Eskişehir Anadolu Üniversitesi 2 3 Çorum Hitit Üniversitesi

C Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Artvin 15:00 Merkez Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 0 3 Giresun Üniversitesi
28.02.2017 Artvin 17:00 Merkez Spor Salonu Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 0 3 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
01.03.2017 Artvin 15:00 Merkez Spor Salonu Giresun Üniversitesi 3 0 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi
01.03.2017 Artvin 17:00 Merkez Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 0 Erzurum Atatürk Üniversitesi
02.03.2017 Artvin 14:00 Merkez Spor Salonu Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 3 2 Erzurum Atatürk Üniversitesi
02.03.2017 Artvin 16:00 Merkez Spor Salonu Giresun Üniversitesi 3 1 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi

D Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
28.02.2017 Malatya 10:00 Üniversite Salonu Siirt Üniversitesi 0 3 Gaziantep Üniversitesi
28.02.2017 Malatya 12:00 Üniversite Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 1 3 Elazığ Fırat Üniversitesi
01.03.2017 Malatya 14:00 Üniversite Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 0 Siirt Üniversitesi
01.03.2017 Malatya 16:00 Üniversite Salonu Gaziantep Üniversitesi 3 0 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
02.03.2017 Malatya 10:00 Üniversite Salonu Siirt Üniversitesi 0 3 Diyarbakır Dicle Üniversitesi
02.03.2017 Malatya 12:00 Üniversite Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 1 3 Gaziantep Üniversitesi

3. Tur Müsabakaları

A Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 10:00 Halkapınar Spor Salonu Düzce Üniversitesi 1 3 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 14:00 Halkapınar Spor Salonu Giresun Üniversitesi 3 0 Çorum Hitit Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 11:00 Halkapınar Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 2 Giresun Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 13:00 Halkapınar Spor Salonu Çorum Hitit Üniversitesi 1 3 Düzce Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 11:00 Halkapınar Spor Salonu Çorum Hitit Üniversitesi 0 3 Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 15:00 Halkapınar Spor Salonu Düzce Üniversitesi 0 3 Giresun Üniversitesi

B Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
29.04.2017 İzmir 12:00 Halkapınar Spor Salonu Gaziantep Üniversitesi 1 3 İstanbul Gelişim Üniversitesi
29.04.2017 İzmir 16:00 Halkapınar Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 1 Elazığ Fırat Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 15:00 Halkapınar Spor Salonu İstanbul Gelişim Üniversitesi 2 3 Antalya Akdeniz Üniversitesi
30.04.2017 İzmir 17:00 Halkapınar Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 0 3 Gaziantep Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 13:00 Halkapınar Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 0 3 İstanbul Gelişim Üniversitesi
01.05.2017 İzmir 17:00 Halkapınar Spor Salonu Gaziantep Üniversitesi 3 2 Antalya Akdeniz Üniversitesi

4. Tur Müsabakaları

Yarı Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
03.05.2017 İzmir 11:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 3 2 Antalya Akdeniz Üniversitesi
03.05.2017 İzmir 13:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu İstanbul Gelişim Üniversitesi 1 3 Giresun Üniversitesi

5. Tur Müsabakaları

Üçüncülük Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
04.05.2017 İzmir 10:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 2 3 İstanbul Gelişim Üniversitesi

Final Grubu

TARİH ŞEHİR SAAT SALON A TAKIMI SKOR A SKOR B B TAKIMI
04.05.2017 İzmir 12:00 GHSİM Gaziemir Spor Salonu Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 0 3 Giresun Üniversitesi