Atatürk Üniversitesi teselli buldu

25.04.2018
Ünilig Voleybol Erkekler’de grup mücadelelerinin son maçları oynanırken Atatürk Üniversitesi, Ankara Başkent Üniversitesini 3-0 ile geçerek Erzuruma galibiyetle dönüyor.

Bu sezon Ünilig’de gruptan çıkamasa da oynadığı oyunla gelecek adına umut veren Erzurum Atatürk Üniversitesi son maçında galibiyetle tanıştı. Oynadığı son maçta Ankara Başkent Üniversitesi’ni 3-0 ile geçen Atatürk Üniversitesi düştüğü zorlu grupta ilk maçta neredeyse bir sürprizi gerçekleştirerek Giresun Üniversitesi’ne tie-breakte kaybetti. Ardından bir diğer zorlu rakip olan İstanbul Üniversitesine de yenilen Erzurum ekibi, turnuvaya galibiyetle veda etti.

Piri Reis kazanarak veda etti

Ünilig Voleybol Erkekler’de gruplarda serüven sona eriyor. Çıktığı iki maçı da kaybeden Piri Reis Üniversitesi son maçında kazanmayı bildi.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi dramatik bir şekilde turnuvaya veda etti. Günün ilk maçında Düzce Üniversitesi, Hitit Üniversitesi’ni 3-0 ile geçince Mustafa Kemal Üniversitesi turnuvaya veda etmiş oldu. Sahaya moralsiz çıkan Mustafa Kemal Üniversitesi maçtan kopuk bir görüntü çizerek mağlubiyeti tattı.