Final Heyecanı Konya’da

20.04.2014
Ünilig Final heyecanı, Kocaeli'nde oynanacak Buz Hokeyi karşılaşmalarının ardından Konya’da başlayacak. 30 Nisan-10 Mayıs arasında Konya’da final karşılaşmaları oynanacak.
Üniversitelerarası Spor Ligi (ÜniLig) finalleri 30 Nisan- 10 Mayıs arasında Konya’da başlıyor. Yüze yakın üniversitenin çeşitli branşlarda katıldığı dev organizasyon olan Masa Tenisi, Salon Futbolu, Tenis, Korumalı Futbol,Ragbi, Hentbol, Basketbol ve Voleybol maçlarının finalleri Konya’da başlayacak.

Ünilig Finaller Konya’da açılış, Masa Tenisi İstanbul Aydın Üniversitesi- ODTÜ arasında oynanacak karşılaşmayla başlıyacak. Basketbol karşılaşmalarıyla Finaller Konya sona erecek.

Masa Tenisi karşılaşmaları, 30 Nisan’da başlayacak ve 5 Mayıs’a kadar devam edecek. Bu süre içerisinde birbirinden heyacanlı 28 karşılaşma oynanacak. 

Salon Futbolu’nda karşılaşmalar, Erkekler ve Bayanlar olmak üzere toplamda 27 karşılaşma oynanacak. Salon Futbolu Bayanlar ve Erkekler’de final karşılaşmaları 4 Mayıs’da oynanacak. 

Hentbol finallerinde 5-6 Mayıs tarihleri arasında 12 karşılaşma oynanacak. 

Voleybol karşılaşmaları 8 Mayıs’da başlayacak ve 16 karşılaşma oynanacak. Finaller ise 10 Mayıs’ta oynanacak. 

Basketbol Erkekler’de karşılaşmalar 7 Mayıs’da başlayacak. 16 karşılaşmanın oynanacağı Basketbol’da finaller 10 Mayıs’da oynanacak. 

Ragbi’de 5- 6 Mayıs tarihleri arasında 2 karşılaşma oynanacak.

Korumalı Futbol, Süper Lig ve 1. Lig karşılaşmaları ise 2 Mayıs’da başlayacak.