Masa Tenisinde İlk Gün Sona Erdi

27.01.2017
Ünilig Masa Tenisi branşı, Erkekler ve Bayanlar grup mücadelelerinde ilk gün sonra erdi.

6 şehirde oynanan grup mücadelelerinde birbirinden heyecanlı ve çekişmeleri karşılaşmalar daha ilk günden ligin heyecanını arttırdı. Hava koşulları nedeniyle bazı üniversitelerin katılamadığı grup maçlarında, üniversiteler bireysel ve takım karşılaşmalarında setlerde ve oyunda galip gelerek takımlarını bir üst tura çıkarmak için tüm hünerlerini ve spor bilgilerini ortaya koydular. 

Günün toplu sonuçları ise şu şekilde;

Tarih Saat Lig Grup Tesis A Takım A Skor B Skor B Takım
27.01.2017 09:30 Bayanlar E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Düzce Üniversitesi 3 0 Kastamonu Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Bayanlar E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Giresun Üniversitesi 3 2 Ordu Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Bayanlar E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Kastamonu Üniversitesi 1 3 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Bayanlar E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Düzce Üniversitesi 3 1 Giresun Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Bayanlar D Çamlıca Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 0 3 İstanbul Marmara Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Bayanlar D Çamlıca Spor Salonu İstanbul Marmara Üniversitesi 3 0 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Bayanlar B Lütfullah Aksungur S.S. Adana Çukurova Üniversitesi 3 0 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Bayanlar B Lütfullah Aksungur S.S. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 3 Mardin Artuklu Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Bayanlar B Lütfullah Aksungur S.S. İstanbul Yeditepe Üniversitesi 3 1 Mardin Artuklu Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Bayanlar B Lütfullah Aksungur S.S. Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3 1 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Bayanlar A Tozkoparan Spor Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 3 2 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Bayanlar A Tozkoparan Spor Salonu KTO Karatay Üniversitesi 0 3 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Bayanlar A Tozkoparan Spor Salonu Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi 1 3 Antalya Akdeniz Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Bayanlar A Tozkoparan Spor Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 3 1 KTO Karatay Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 3 1 Erzurum Atatürk Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Karabük Üniversitesi 2 3 İstanbul Teknik Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 3 0 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Düzce Üniversitesi 1 3 Kastamonu Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Giresun Üniversitesi 3 1 Ordu Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 3 1 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 3 1 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Karabük Üniversitesi 3 0 Kastamonu Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 1 3 Ordu Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Düzce Üniversitesi 2 3 Giresun Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 3 0 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 3 0 Kastamonu Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 0 3 Ordu Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Karabük Üniversitesi 3 0 Giresun Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 3 2 Düzce Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Kastamonu Üniversitesi 3 2 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 1 3 Ordu Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu İstanbul Teknik Üniversitesi 3 0 Giresun Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Erzurum Atatürk Üniversitesi 3 2 Düzce Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler E Ordu Üni. BESYO Spor Salonu Karabük Üniversitesi 3 0 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 2 3 Bursa Uludağ Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 1 3 Gaziosmanpaşa Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu Ankara TOBB ETÜ 0 3 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 1 3 Kocaeli Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 3 2 Bitlis Eren Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 1 3 İstanbul Bezmi Alem Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu İstanbul Marmara Üniversitesi 3 0 Ankara TOBB ETÜ
27.01.2017 14:00 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu Kocaeli Üniversitesi 3 2 Gaziosmanpaşa Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu Bursa Uludağ Üniversitesi 1 3 Bitlis Eren Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 0 3 Eskişehir Anadolu Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler D Çamlıca Spor Salonu İstanbul Sabancı Üniversitesi 1 3 Ankara TOBB ETÜ
27.01.2017 09:30 Erkekler C Kemer Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 0 Kayseri Abdullah Gül Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler C Kemer Spor Salonu Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 3 0 Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler C Kemer Spor Salonu İstanbul Bilim Üniversitesi 1 3 Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler C Kemer Spor Salonu Kayseri Abdullah Gül Üniversitesi 0 3 Malatya İnönü Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler C Kemer Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 2 Uluslararası Antalya Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler C Kemer Spor Salonu Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 3 0 İstanbul Bilim Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler C Kemer Spor Salonu Malatya İnönü Üniversitesi 3 0 İstanbul Üsküdar Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler C Kemer Spor Salonu Kayseri Abdullah Gül Üniversitesi 3 2 Uluslararası Antalya Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler C Kemer Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 0 Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler C Kemer Spor Salonu Uluslararası Antalya Üniversitesi 2 3 Malatya İnönü Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler C Kemer Spor Salonu İstanbul Üsküdar Üniversitesi 1 3 Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler C Kemer Spor Salonu Elazığ Fırat Üniversitesi 3 0 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler C Kemer Spor Salonu Kayseri Abdullah Gül Üniversitesi 3 2 Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Adana Çukurova Üniversitesi 3 0 Konya Selçuk Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3 0 İskenderun Teknik Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. İstanbul Koç Üniversitesi 3 1 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Konya Selçuk Üniversitesi 0 3 KKTC Girne Amerikan Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Adana Çukurova Üniversitesi 3 1 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. İstanbul Koç Üniversitesi 3 0 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. KKTC Girne Amerikan Üniversitesi 3 0 İskenderun Teknik Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Konya Selçuk Üniversitesi 3 2 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Adana Çukurova Üniversitesi 3 0 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. İstanbul Koç Üniversitesi  3 1 Mardin Artuklu Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 0 3 KKTC Girne Amerikan Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Konya Selçuk Üniversitesi 3 1 İstanbul Yeditepe Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Adana Çukurova Üniversitesi 3 1 Mardin Artuklu Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler B Lütfullah Aksungur S.S. Manisa Celal Bayar Üniversitesi 1 3 İstanbul Koç Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 0 İstanbul Doğuş Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 0 3 Erzurum Teknik Üniversitesi
27.01.2017 09:30 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu KTO Karatay Üniversitesi 3 0 Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu İstanbul Doğuş Üniversitesi 3 0 İstanbul Aydın Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 3 0 Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
27.01.2017 10:45 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 0 3 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu İstanbul Aydın Üniversitesi 3 0 Erzurum Teknik Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu İstanbul Doğuş Üniversitesi 3 0 Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 0 3 Rize R. T. Erdoğan Üniversitesi
27.01.2017 14:00 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu KTO Karatay Üniversitesi 0 3 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi 3 0 İstanbul Aydın Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu Antalya Akdeniz Üniversitesi 2 3 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
27.01.2017 15:15 Erkekler A Tozkoparan Spor Salonu Diyarbakır Dicle Üniversitesi 0 3 KTO Karatay Üniversitesi


* Karşılaşmalar yarın saat 09.30'da kaldığı yerden 6 şehirde devam edecek.