Okan Gruptan Lider Çıkmayı Başardı

25.02.2017
Ünilig kapsamında İstanbul’da yapılan Su Topu maçları bugün oynanan Okan Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi karşılaşması ile sona erdi.

Ataköy Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen Su Topu maçları son gününde de gollerin bol olduğu anlara tanıklık etti. Averaj farklı ile grupta lider olan Okan Üniversitesi stressiz olmasına rağmen son günüde kazanarak bitirmek için elinden geleni yaptı. Rakip takıma zor anlar yaşatan Okan Üniversitesi oyuncuları, sadece iki kez kalesinde gol gördü ve tam on iki gol atarak farklı iyice açmayı başardı. Gruptan çıkma şansı kalmayan Boğaziçi Üniversitesi lider takım karşısında çok çabalasa bile maalesef sayı farkını kapatamadı.

Maç sonunda iki yıldır Okan Üniversitesi oyuncusu olan Oğuz Gedik sevincini bizimle paylaştı. Gruptaki bütün takımların başarılı olduğunu ve buna rağmen gruptan lider çıkabildiklerini söyleyen Gedik, “Bugün oynanan maçı da yendik. Genel olarak her şey çok güzeldi. Takım olarak herkes elinden geleni yaptı. Hedefimiz final oynamak ve bunun için Kıbrıs’ı iple çekiyoruz” dedi.

Yağmur Müge Kızıltepe