Giresun rahat kazandı

24.04.2018

Ünilig Kadın Voleybol A Grubu’nda ikinci maçlar oynandı. Giresun Üniversitesi ile Ahi Evran Üniversitesi’nin karşı karşıya geldiği maçı Giresun, set vermeden 3-0 kazandı.

Yaşar Başkent’e dur dedi

24.04.2018

Ünilig Voleybol Kadınlarda ikinci günün ilk maçında gülen taraf İzmir Yaşar Üniversitesi oldu. Başkent Üniversitesini 3-0 ile geçen Yaşar Üniversitesi yoluna kayıpsız devam ediyor.

Zorlu maç İstanbul Üniversitesi’nin oldu

23.04.2018

Ünilig Kocaeli Kadın Voleybol Finallerinde ilk gün heyecanı muhteşem bir karşılaşma ile devam etti. Günün üçüncü maçında Giresun Üniversitesi ile İstanbul Üniversitesi karşı karşıya geldi. Kazanan tie-break setiyle İstanbul Üniversitesi oldu.

Başkent Üniversitesi set vermedi

23.04.2018

Ünilig Kocaeli finallerinde heyecan voleybol maçları ile sürüyor. İki Ankara şehri takımı olan Başkent Üniversitesi ve Yıldırım Bayezid Üniversitesi karşı karşıya geldi. Başkent Üniversitesi rakibini 3-0 ile geçmeyi başardı.

Yaşar ilk maçında rahat kazandı

23.04.2018

2018 Ünilig Kadınlar Voleybol Finallerinde ilk maç İzmir Yaşar Üniversitesi ile İstanbul MEF Üniversitesi arasında oynandı. Maça çok iyi başlayan Yaşar Üniversitesi MEF Üniversitesi karşısında zorlanmadı ve maçı 3-0 kazandı.

Ünilig voleybolda kuralar çekildi

22.04.2018

2018 Ünilig Kocaeli Voleybol Finallerinde kadın ve erkek takımlarının grupları ve maç saatleri netleşti. Gebze Teknik Üniversitesi Kapalı Spor salonunda yapılan teknik toplantı saat 17.00’da başladı. Spor Faaliyetleri Daire Başkanı Ömer Kalkan’ında katıldığı toplantıda maç saatleri ve program belirlendi. Buna göre kadın ve erkek takımlarının iki farklı grup şeklinde mücadele edeceği maç programı ve saatleri aşağıda belirtilmiştir. Trakya Üniversitesi Kadın Voleybol Takımı finallere katılmaya hak kazanmasına rağmen turnuvaya dahil olmadığı için A grubu kadınlarda bir takım eksik olarak oynanacaktır.

Filede büyük heyecan

20.04.2018

Ünilig 2018 Kocaeli Finallerinde tam anlamıyla voleybol coşkusu yaşanacak. Birbirinden iddialı üniversite takımlarının mücadele edeceği Ünilig voleybol maçlarında kadınlardan 8 erkeklerden 8 takım toplamda 16 güçlü ekibin heyecanlı yarışına ortak olacağız.